Тиражі чернігівських тижневиків «Гарт» і «Вісник Ч» мають найбільші тиражі в Україні серед обласних видань

32222

За підсумками передплати на 2-е півріччя газети «Гарт» і «Вісник Ч» посіли, відповідно, 1-у і 2-у сходинки у загальнодержавному рейтингу. Загалом Чернігівщина займає перше місце в Україні за кількістю передплаченої періодики. До п»ятірки лідерів також увійшли Житомирська, Рівненська, Волинська і Хмельницька області.

 

Про це повідомив керівник регіональної дирекції державного підприємства поштового зв»язку «Укрпошта» Олег ОБУШНИЙ.

 

– Практично півмільйона передплатили чернігівці газет і журналів. На одного працівника передплачено в середньому 175 примірників. Це досить значна кількість. У розрахунку на одного жителя ми теж на 1-ому місці. Тому що на 1 мільйон жителів, які проживають в області, передплачено 500 тисяч видань. Завдяки працівникам пошти та редакціям газет, які активно співпрацювали з нами, Чернігівська пошта вийшла на 1 місце в Україні по передплаті газет і журналів. Серед видань хочу відмітити, звичайно, обласні газети «Гарт», «Вісник Ч», «Деснянка», «Чернігівщина». Це ті газети, які завжди займають лідируючі позиції. Вони стабільно виходять. Не було такого випадку, що через якісь технічні чи фінансові проблеми газети не дійшли до читача. Тобто, громадяни впевнені, що вони отримають у визначений день своє улюблене видання.

 

– А що скажете стосовно районних видань?

 

– Районні газети так само працюють дуже активно, подекуди навіть конкурують з обласними і загальнодержавними газетами. Вони намагаються зацікавити свого читача, якого турбують не лише державні, а й районні проблемами. Імпонує робота Корюківської, Менської, Коропської, Бахмацької, Чернігівської районних газет, які наполегливо працюють зі своїм читачем. І я думаю, що тиражі цих газет зменшуватись не будуть.

 

– А от серед обласних газет, які ви назвали, все-таки передплатники кому надали перевагу?

 

– Звичайно, газеті «Гарт» – передплачено більше 70 тисяч примірників. Якщо порівняти обласні наші видання на рівні України, то газета «Гарт» одна з найпопулярніших. До речі, те ж сама можна сказати про «Вісник Ч».

 

– Зрозуміло, будете працювати над тим, щоб тиражі зростали і щоб на 1 півріччя вже наступного року перевершити, можливо, показник минулого року.

 

– Загальні тиражі нижче 500 тисяч примірників ми опускати не плануємо. І все робимо для того, щоб наші громадяни читали газети, цікавилися життям районів, області, держави. Переконаний, що на початок наступного року показник буде більше півмільйона примірників газет і журналів.