Трудовий ювілей Валентина Заволока: „Люблю працювати з людьми. Це моя доля”

IMG_2483

27 березня 2016 року відзначила 40-літній ювілей свого безперервного, іноді нелегкого, але завжди живого та активного трудового шляху начальник відділення поштового зв’язку “Бердянськ 1” Центра поштового зв’язку №2 Запорізької дирекції УДППЗ „Укрпошта” Валентина Василівна Заволока. І всі ці роки пройшли у рідному колективі „Укрпошти”, який став другою родиною.

 

Народилась Валентина Заволока у селі Кобильне Розівського району Запорізької області 19 січня 1951 року. Закінчивши школу-десятилітку, у 1969 році поступила вчитись у радгосп-технікум Кримської опитної станції садівництва. Сумлінно відучилася та у 1971 році закінчила, отримавши спеціальність „агроном-плодоовочівник-виногродар”.

 

Пропрацювавши за спеціальністю всього лише 1 рік, Валентина зрозуміла, що обрана професія не підходить складу її характеру. Ця ярка, активна жінка завжди любила тісне спілкування з людьми, любила перебувати в гущі подій! Яка ж це агрономія?! Доля подарувала нагоду змінити рід діяльності: Валентині підвернулась робота у живому, завжди людному поштовому відділенні „Партизани 1” Приморського району.

 

У тому далекому 1976 році Валентина Заволока прийшла на пошту учнем начальника відділення. Так почалась трудова поштова біографія цієї жінки. Тоді ніхто не міг би припустити, та й сама вона не здогадувалась, що попереду 40 довгих років безперервного та активного трудового шляху. „Все моє життя ─ в роботі”, ─ говорить сама Валентина Заволока.

 

За ці роки вона працювала начальником відділень „Партизани 1” Приморського району, оператором поштового зв’язку, заступником начальника 19-го та 7-го бердянських відділень, начальником 7-го та 20-го.

 

Усі трудові роки і колеги, і керівники цінували в цій жінці чесність, відповідальність, уміння створювати навколо себе комфортну робочу атмосферу та об’єднувати таких же працьовитих співробітників у міцний здоровий колектив.

 

Останні 10 років ─ як раз з моменту „виходу” на пенсію ─ трудиться Валентина Заволока начальником 1-го відділення поштового зв’язку Бердянського ЦПЗ №2.

 

Роботи завжди було багато, іноді і втома долає, але на роботу вона ніколи не скаржилася, а „за ці 10 років, ─ ділиться Валентина Василівна, ─ клієнти мого відділення стали для мене рідними людьми”.

 

Відділення Валентини Заволоки постійно виконує планові задачі по наданню послуг поштового зв’язку. У 2014 році воно було визано найкращим у конкурсі Запорізької дирекції , а протягом останніх 10 років постійно виконує план на 110-140%.

 

За самовіддану працю, відповідальний підхід до справи Валентина Заволока не раз нагороджувалась обласними та республіканським галузевими грамотами, Подякою Запорізької дирекції УДППЗ „Укрпошта”, а у 2012 році удостоїлася честі стати делегатом Всеукраїнського форуму працівників поштового зв’язку.

 

Попереду у Валентини Заволоки ─ нові рекорди та успіхи. Від душі бажаємо цій неймовірній жінці міцного здоров’я, благополуччя, щирої вдячності клієнтів та уваги керівництва. Нехай життя буде наповнене цікавими подіями, а кожен день приносить радість.