Творимо добро разом з Укрпоштою

IMG_8186

Ще 1 червня відзначили Міжнародний день захисту дітей, однак ініціатива Укрпошти щодо проведення заходів до цього свята тривала значно довше. І ось вже можемо впевнено сказати, що маємо безліч небайдужих людей, що хочуть і готові допомагати тим, хто опинився в біді. А разом з ними і колектив Вінницької дирекції Укрпошти, який також вніс свій вклад у беззаперечно важливу справу – турботу про дітей.

 

До цього дня була проведена акція – «Збери кошик для дітей-сиріт». У кожному відділенні по всій області були встановлені ящики для збору речей до дитячих будинків. На багатьох відділеннях лише одним ящиком не обійшлось. Було безліч пакунків для дітлахів, працівники Укрпошти навіть не сподівались на таку активність. Не залишились осторонь і самі поштовики. Одні приносили речі, інші – збирали кошти і робили покупки побутової хімії та іграшок для діточок. Загалом, допомагали, хто чим міг. Вдалось назбирати 72 мішки таких необхідних речей для малечі.

 

Зібрану допомогу планувалось передати до одного дитячого будинку, однак вже після перших тижнів збору стало зрозуміло, що зможемо допомогти ще більшому числу малюків.

 

Тому допомогу отримали шість дитячих закладів, а саме: дитячий будинок «Родинний дім», Вінницький обласний спеціалізований будинок дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки «Малятко», Стрижавський дитячий будинок-інтернат для дітей з вадами розумового розвитку, Тульчинський обласний спеціалізований будинок дитини, Плисківський психоневрологічний інтернат та Кисляцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для дітей зі зниженим слухом.

 
IMG_7894

Дуже хотілось окрім матеріальної допомоги якось розрадити діток, хоча б не всіх, а когось одного. Тому до дитячого будинку у смт. Вороновиця, завітали не лише з речами, а й з розважальною програмою. Щодо самого дитячого будинку, то тут здійснюються мрії про турботу і домівку. Працівники точно знають – кожна дитина заслуговує на щасливе майбутнє. На щастя, й самі дітлахи у цьому закладі напрочуд веселі, вони не відчувають себе покинутими та знедоленими. До малечі завітали герої їх улюблених мультфільмів: Русалонька, Урсула та Фея, що розважали веселими конкурсами та іграми. Справжній фонтан емоцій у дітвори викликало шоу мильних бульбашок. Стільки радощів – просто не передати словами, не можна дивитись на це без посмішки.

 

В свою чергу, дітки зробили нам величезний подарунок – подарували частинку свого тепла. Так приємно, коли хтось з такими чистими оченятами беззахисно до тебе тулиться і каже, що чекатиме знову. Їх посмішки і погляд – вище всяких подяк… Частіше б вони посміхались.

 

Також в рамках проведення заходів до міжнародного дня дитини працівники Вінницької дирекції Укрпошти разом з філателістами завітали до шкіл міста з невеличкими лекціями про філателію. Учням трьох класів вінницьких шкіл відкрилось вікно у світ філателії. Деякі з них навіть забажали стати його частинкою і залюбки ходять на зустрічі до спілки філателістів.

 

Свята проходять, але турбота про дітей не повинна закінчуватись ніколи. Тому наостанок хочеться сказати, що кожному з нас є над чим замислитись… Цінуйте життя! Робіть добрі справи! Будьте милосердними! Адміністрація Вінницької дирекції висловлює вдячність кожному, хто долучився та допоміг зробити життя дітлахів хоч трішечки, але кращим.