У Рівному відсвяткували 100-річчя Національного університету водного господарства та природокористування

rivne

 

27 вересня 2015 р. на Майдані Незалежності у м. Рівному Національний університет водного господарства та природокористування відзначив свій 100-тий День народження.

 

Під час святкування відбулося багато різних заходів: презентація навчально-наукових інститутів «водного», Благодійний ярмарок з сувенірною продукцією, солодощами та кулешем, виставка від кафедр військової підготовки та фізичної культури, фотовиставка ТК «Азимут» та робіт студентів-архітекторів.

 

Присутні стали свідками флешмобу, де студенти своїми долонями утворили цифру «100», яку згори знімав квадрокоптер. Апогеєм свята став урочистий концерт, який тривав понад шість годин! Відкрив дійство хор виконанням гімну студентів «Gaudeamus». З вітальною промовою перед присутніми виступив ректор Віктор Мошинський. Він підкреслив значення потужного науково-педагогічного складу працівників університету, побажав примноження наукових здобутків, нових відкриттів та творчої наснаги працівникам та університету. В свою чергу, мер міста Володимир Хомко зазначив, що «водний» – його рідний ВНЗ, лави якого він покинув сорок років тому. Тут здобув спеціальність, за якою працював більшу частину свого життя і гордиться тим, що закінчив саме цей вищий навчальний заклад.

 

Вперше в історії університету випущено художній маркований конверт, який введено у поштовий обіг. З приводу ювілею відбулося урочисте спецпогашення конверту за участі ректора віктора Мошинського, в.о. директора Рівненської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Валерія Колганова та представниць Поштамту-ЦПЗ №1. З цієї нагоди було виготовлено спеціальний штемпель. Наклад презентованого конверту становить 400 тисяч примірників. До речі, бажаючі в той же час вишикувалися в чергу до пересувного відділення «Укрпошти» на Майдані, аби відразу стати володарями ювілейних конвертів.

 

«Завдяки цьому художньому конверту про ювілей університету знатимуть сотні тисяч людей в усіх куточках світу. Укрпошта і я особисто, як випускник ще УІІВГ, щиро вітаємо наш ВИШ, відомий не лише в Україні, а і в Європі та світі, зичимо його працівникам професійного та наукового зростання!»,- сказав Валерій Колганов.