У розпалі передплата на 2017 рік

DSC_3134

«Людина є те, що вона читає…» (Заголовок у “Нью-Йорк таймс бук рев’ю”). Зазвичай у людей є кілька улюблених газет та журналів, які хочеться читати постійно, не пропустивши жодного номеру. І якщо людина любить впевненість та комфорт, вона швидше за все, для зручності, оформить передплату на пошті, щоб постійно їх отримувати. Саме для того, щоб популяризувати таку послугу, вже традиційно поштовики проводять День передплатника. І 20 жовтня 2016 року без виключення залишиться ще на одній сторінці поштової історії. В цей день пошта, в буквальному розумінні «іде назустріч» споживачам, пропонуючи свої послуги.

 
DSC_3071

Гамірно, весело, по-святковому людно. Запах новеньких газет і журналів вже заполонив фойє Поштамту. Для створення «передплатної атмосфери» Дніпропетровська дирекція УДППЗ «Укрпошта» запросила представників ЗМІ, цього разу до передплатної кампанії залучилися представники таких видань, як «Зоря», «Вісті Придніпров’я», «Днепр Вечерний». Це було так би мовити фронтальне дійство, адже цей захід важливий не лише для пошти і редакцій періодичних видань, а й чудова нагода для споживачів поспілкуватися та висловити свої побажання, а також задати хвилюючи питання стосовно передплати. Не обійшлось без розваг, кожен бажаючий міг спробувати свою вдачу, зігравши у миттєву безпрограшну призову лотерею, придбати газети, журнали, конверти.

 
DSC_3067

День передплатника пройшов з піднесеним настроєм та у формі діалогу. Чимало містян зацікавилися заходом. Було приємним і те, що на пропозицію підписатись на друковані видання, більшість гостей відповідали, що вже встигли передплатити улюблені друковані видання, або планують в найближчий час, скористатися зручною поштовою послугою. За словами людей, передплачувати газети та журнали набагато зручніше ніж купувати вроздріб. Дехто підписався в цей день, отже День передплатника не минув марно. Як споживачі, так і поштовики залишились задоволені та отримали чимало позитивних емоцій.

 

Наступні дні передплатника заплановані на листопад та грудень місяць поточного року.