У Слов’янську відкрився філателістичний відділ

_MG_9838 094e6ce855c54780d49cb9598e13731f

У грудні в головному відділенні “Укрпошти” Слов’янська відкрився філателістичний відділ. З цього моменту в місті з’явилася можливість придбати унікальні поштові знаки та альбоми.

 

У даному відділі буде представлено більше 10 000 найменувань. У продажу є як марки, так і подарункові блоки, альбоми, книги, а також філателістичні обладнання (пінцети, лупи, супутні товари). Асортимент нічим не поступається філателістичних магазинами Києва. Відтепер слов’янські колекціонери можуть не тільки придбати унікальні поштові документи не виїжджаючи за межі міста, а й здійснити замовлення будь-якого бажаного експоната.

 

Як повідомляє голова товариства філателістів Слов’янська Юрій Піддубний, філателістичного магазину в місті не було 40 років.

 

“Для всіх нас, колекціонерів міста, ця подія значуща, адже тут ми можемо поповнювати свої матеріали і знаходити нових членів клубу. На жаль, в нашому місті немає культурного пласту філателії, хоча ця сфера зазнає державну значущість розвитку української культури. Тим не менш, філателісти Слов’янська завоювали більше 60 медалей, перші в Україні організували постійно діючі виставки і спокійно конкурують зі столицею. Відкриття цього відділу важливий крок у розвитку культури нашого міста і нашої країни “, – розповів Юрій Федорович.

 

У планах роботи пошти на 2016 рік проводити пізнавальні уроки та заходи в навчальних закладах Слов’янська.

 

“Ті діти, які будуть залучені до чарівний світ філателії, виростуть патріотами своєї країни, навчаться любити свою батьківщину, своє місто”, – вважає заступник директора Донецької дирекції “Укрпошти” Юрій Карпенко.

 

“Відкриття в Слов’янську філателістичного відділу це крок у розвитку нашої культури. Всі експонати розвивають нашу свідомість, гордість за Україну, адже тут представлені об’єкти історії нашої країни за весь період незалежності”, – поділилася заступник начальника головпоштамту Галина Шпигун.