У Вінниці відчинились двері оновленого відділення поштового зв’язку

IMG_2900

Відкриття відділення зв’язку подія завжди радісна. Адже покращення умов обслуговування та праці персоналу несе за собою підвищення лояльності споживачів до національного оператора поштового зв’язку та підвищення продуктивності праці персоналу відділень.

 

8 квітня у Вінниці, після капітального ремонту, відкрило свої двері ВПЗ №1. Вже багато років персонал і споживачі поштових послуг, що тут обслуговуються, просили приділити увагу оновленню відділення.

 

Під час проведення ремонту було оновлено внутрішні приміщення, фасад, покращено санітарно-гігієнічні умови, встановлено відеоспостереження та кондиціонери, замінено вікна та двері, облаштовано сучасні робочі місця, проведено технічне переоснащення. Також встановлено 8 комплектів сучасних сенсорних моноблоків.

 

Відділення є автоматизованими, що значно розширює перелік його послуг. Тому споживачі зможуть скористатися близько 50 видами послуг, які надає національний оператор поштового зв’язку. Для задоволення потреб клієнтів встановлено 10 робочих місць.

 
IMG_2998

На урочистому відкритті поштових відділень зібралося чимало місцевих мешканців. Завітав туди і в.о гендиректора Укрпошти Ігор Ткачук.

 

Очільник Укрпошти у своєму слові до всіх присутніх зазначив: «Це далеко не останнє відділення, яке ми відкриватимемо в нашій країні. В минулому році ми відремонтували 375 відділень зв’язку, у 2016 році поставили собі за мету зробити капітальні та поточні ремонти у понад 1000 відділень: зробити їх сучасними, доступними для громадян, з новим сервісом, з новими можливостями. І я впевнений, що разом з вами ми втілимо ці плани в життя. Також мною підписано наказ, щодо підвищення заробітної плати всім працівникам Укрпошти. Це робиться для того, щоб покращувати роботу поштовиків, для того, що ми могли надавати послуги якомога якісніше».

 

Начальник Поштамту Вінницької дирекції Яцковина Марія Миколаївна звернулась зі словами вдячності від колективу МВПЗ-1: «Тепер це відділення не впізнати: світле приміщення, з новими меблями та технікою, встановлено кондиціонери та відеоспостереження. Це гарний подарунок не лише для працівників, але й для клієнтів відділення».

 

2016 рік має стати плідним для Вінницької дирекції на ремонти, адже до кінця року планується провести 8 капітальних ремонтів відділень зв’язку, в основному міських, адже саме у них найбільший потік споживачів. Окрім капітальних ремонтів заплановано провести ряд поточних ремонтів відділень поштового зв’язку.