У Волиці відчинило двері оновлене відділення поштового зв’язку

Жителі села Волиця отримали гарний подарунок. У день релігійного свята Трьох Святителів тут гостинно відчинило двері після капітального ремонту місцеве відділення поштового зв’язку.

 

Ошатна, сучасна будівля добре вписалася в інфраструктуру центру населеного пункту.

 

На урочисте відкриття приїхали в.о. директора Львівської дирекції «Укрпошти» Віктор Ткачук, начальник центру поштового зв’язку №8 м. Новояворівська Петро Шипка, від районної влади – заступник голови Мостиської РДА Роман Матис. Серед гостей – начальник центрального районного відділення поштового зв’язку м. Мостиська Оксана Антоняк, колишній керівник мостиських поштовиків Роман Дарнобит, підприємець Ярослав Дарнобит, сільський голова Марія Дик.

 

Ремонтні роботи, а будівлю відновлювали фактично з нуля, проводилися за кошти «Укрпошти», які Київ виділив на капітальне будівництво. І в дуже короткі терміни, з листопада минулого року. Сьогодні нове приміщення, це три кімнати з євроремонтом – центральний операційний зал, світлий просторий, для листонош і склад-комора.

 

У колективі відділення четверо працівників – начальник Лідія Пасєка, листоноші Марія Маланчук, Любов Садова і Уляна Стасишин. Обслуговують тутешні працівники троє сіл – Волицю, Тщенець і Мостиська Другі.

 

Як і належить, на початок, оновлене приміщення освятив місцевих парох, отець Михайло Кархут. Він освятив також і образ Матері Божої, який від сьогодні буде знаходитися у будинку пошти. Богородиця заступатиме від усякого лиха і тих, хто тут працює і заходять за послугою.

 

Про те, що в такий непростий для країни час, кожна подія, коли щось будується, відновлюється, важить дуже багато, говорили усі, хто виступав на відкритті. Слова побажань граної праці і подяки за добру справу були від заступника голови РДА Роман Матиса, сільського голови Марії Дик. А Віктор Ткачук та Петро Шипка висловили надію на подальшу ефективну співпрацю з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування у районі.

 

А ще пообіцяли – добрі справи продовжуватимуть. У цьому році заплановано капітальний ремонт відділення поштового зв’язку у Малнові.