У Вороновиці запрацювало оновлене відділення поштового зв’язку

IMG_3120

15 квітня гостинно відчинило свої двері для споживачів поштових послуг відділення поштового зв’язку смт. Вороновиця. Цього дня вже давно чекали як поштовики, так і мешканці селища. З моменту відкриття відділення тут жодного разу не проходив капітальний ремонт, крім того, були відчутні проблеми з опаленням. Працювати в таких умовах було не зовсім зручно.

 

Відтепер поштові послуги надаватимуться у комфортних умовах. Адже в оновленому відділенні зв’язку відремонтовано фасад та внутрішні приміщення, створено сучасні робочі місця. Відділення має систему відеоспостереження та кондиціонування. Підвищено його енергоефективність – встановлено металопластикові вікна та твердопаливний котел. Також повністю замінено покрівлю.

 
IMG_3064

Нове відділення обслуговуватиме близько 6,5 тис. мешканців Вороновиці, які зможуть скористатися понад 50 видами поштових послуг.

 

У відкритті нового відділення європейського типу взяли участь керівник УДППЗ «Укрпошта» Ігор Віталійович Ткачук, в.о. директора Вінницької дирекції УДППЗ «Укрпошта» Ігор Юлійович Корнєєв та працівники відділення зв’язку.

 

– Ремонт поштових відділень є одним з пріоритетних напрямків роботи Укрпошти. Ми повинні постійно поліпшувати умови праці працівникам поштового зв’язку і зробити якісними послуги пошти, – наголосив під час відкриття відділення Ігор Ткачук.

 

Після завершення урочистої частини заходу всі присутні були запрошені до поштового відділення, де змогли оцінити якість роботи колективу при отриманні перших послуг.

 

Маючи на меті забезпечити жителів Вінничини якісними послугами поштового зв’язку, створити сприятливі умови для споживачів і працівників, планується подальше проведення ремонтів відділень поштового зв’язку.