Загальна інформація

18001 м. Черкаси вул. Б.Вишневецького 34

Тел. (0472) 37-75-79, факс 37-22-74, відділ кадрів 37-32-16

Черкаський край відомий своєю славною історією. На його сучасній території майже 6 тисяч років тому набула поширення всесвітньовідома трипільська культура – одне з найяскравіших явищ стародавньої історії Європи. На черкаських землях виявлено понад 100 городищ, поселень і курганних могильників скіфської епохи, багато пам’яток пізнішого часу.

Це дало підстави краєзнавцям стверджувати, що саме тут, у середньому Придніпров’ї, знаходилася одна з наймогутніших прадавніх слов’янських країн – Артанія. Хтозна – мають рацію краєзнавці чи ні, але багато науковців та й літопис древньої Русі сходяться на тому, що у середній течії Дніпра жили поляни – одне з найбільш розвинених слов’янських племен, на яке і перейшла назва Русь – поляни яже ныне зовомая Русь.

У часи Київської Русі порубіжні черкаські землі відігравали важливу роль у житті могутньої давньоруської держави, тут по Дніпру проходив водний шлях із варяг у греки.

Черкащина – це і пам’ять про той знаменний час, коли Україна зробила свою першу спробу збудувати власну державу. Її державотворець, наш земляк Богдан Зіновій Хмельницький, геніальний військовий діяч, блискучий дипломат і сміливий реформатор – наше животворне джерело, зразок відданого служіння Вітчизні.

Безмежною гордістю Черкащини є велет думки, поборник свободи та гуманізму, поет, художник, пророк України Тарас Григорович Шевченко, який народився і прах якого покоїться у благословенній черкаській землі.

З нашим краєм пов’язані долі Северина Наливайка, Максима Залізняка, братів Чучупаків, героїв Холодноярської республіки, меценатів Симиренків, Терещенків, історика Михайла Максимовича, відомого поета Василя Симоненка, народного художника Данила Нарбута, Героя України В’ячеслава Чорновола та багатьох інших, які залишили свій зоряний слід в історії нашої держави.

Хоча і веде свій родовід Черкаський край з прадавніх часів, область є наймолодша в Україні – утворена 7 січня 1954 року. Вона розташована у самому центрі України, її площа становить 20,9 тис. кв. км (3,5% території України). Адміністративний центр області – місто Черкаси з населенням майже 300 тисяч чоловік. До складу області входять 20 адміністративних районів, 6 міст обласного значення, 10 міст районного значення, 15 селищ міського типу, 824 сільських населених пунктів.

У Черкаському регіоні розвинуті такі галузі, як аграрне виробництво, машинобудування, хімічна і легка промисловість, транспорт, комунікаційний зв’язок, який останнім часом набуває усе більшої актуальності.

Одним із засобів комунікації є поштовий зв’язок. Основним представником галузі поштового зв`язку на території області є Черкаська дирекція АТУкрпошта, яка охоплює наданням поштових послуг усіх жителів області, за своїм кадровим та виробничим потенціалом є одним з найбільших і найповажніших підприємств, що формують інфраструктуру та займають значне місце в соціально-економічному розвитку регіону.

Найбільшою гордістю дирекції є її кадровий потенціал, скромні, порядні і сумлінні трудівники, які десятиріччями створювали імідж української пошти та зміцнюють її авторитет у даний час.

Не можна не згадати унікальну людину Мироненка Івана Федоровича, який понад 60 років (з 1914 по 1974 рік з перервою для участі у Великій Вітчизняній війні) пропрацював листоношею Черкаського вузла зв`язку і пішов на заслужений відпочинок у 86 років. За самовіддану працю у 1966 році він був нагороджений орденом Леніна.

Держава високо оцінила багаторічну і сумлінну працю наших кращих працівників. Лише в Черкаському поштамті орденом Знак пошани були нагороджені керівник підприємства Новіков Сергій Максимович і листоноша Боковня Ганна Романівна, орденом Трудового Червоного Прапора – начальник дільниці Пінчук Надія Андріївна і листоноша Майборода Любов Петрівна. Звання Заслужений працівник сфери послуг України отримала листоноша Клименко Надія Онисимівна, медаллю За трудову відзнаку були нагороджені оператори Сидорчук Ольга Максимівна і Назаренко Євдокія Вікторівна, начальник відділення зв’язку Крамаренко Борис Трохимович, начальник Поштамту – ЦПЗ №1 Кучерявий Володимир Ілліч, заступник начальника дільниці Кулич Олександра Олександрівна, директор Черкаської дирекції Письменний Віталій Олександрович.

В цілому Укрпошта надає біля 50 послуг від традиційно поштових (доставка пенсії, кореспонденції та періодичних видань) до сучасних. Сучасний етап діяльності Укрпошти характеризується впровадженням нових послуг на базі інформаційних технологій. А розгалужена мережа об’єктів поштового зв’язку дирекції дає можливість максимально наблизити послуги до споживачів. Щоденно майже 1,5 тисячі листонош обслуговує населення шляхом доставки поштових послуг додому у найвіддаленіші куточки області.

У відділеннях поштового зв’язку Ви можете скористатись таким спектром послуг:

 • Сплатити будь-які платежі на користь юридичних осіб (за комунальні послуги, Інтернет, телефон тощо);
 • Поповнити рахунок операторів мобільного зв’язку;
 • Отримати або переказати кошти за міжнародними платіжними системами Money Gram, BLIZKO, ЮНИСТРИМ та Western Union;
 • Здійснити пересилання поштових відправлень із смс повідомленням відправника про вручення поштового відправлення;
 • Скористатися послугою прискореної міжнародної пошти EMS;
 • Придбати електронний квиток на залізничний та авіа транспорт;
 • Замовити розміщення Ваших рекламних матеріалів у відділеннях поштового зв’язку або безадресну доставку по абонентських скриньках;
 • Застрахувати себе, своє майно чи автоцивільну відповідальність;
 • Замовити Власну марку (яка являється привабливим комерційним продуктом та ефективним інструментом маркетингу для корпоративних клієнтів. Також Власна марка стане чудовим іміджевим подарунком до ювілеїв та свят Ваших рідних, друзів, колег);
 • Скористатися додатковим сервісом Кур’єрська доставка (а у період новорічних свят діє пропозиція Пошта Діда Мороза, під час якої він доставляє подарунки та вітання персонально);
 • Замовити ліки поштою;
 • Оформити кредит;
 • Розмістити кошти на депозитні вклади.

Для зростання іміджу пошти в області проводяться різноманітні проекти: День передплатника, День відкритих дверей, конкурси епістолярного жанру серед школярів, тематичні дитячі заходи. В обіг вводяться поштові художні конверти та проводяться спеціальні погашення присв’ячені видатним подіям, громадським та культурним діячам Черкащини.

Керівництво

Директор

Марченко Олександр Сергійович

(0472)-37-74-58

Особистий прийом громадян з питань діяльності дирекції

перший вівторок місяця


Заступник директора з розвитку мережі

Марченко Олександр Сергійович

Особистий прийом громадян з питань діяльності дирекції

перший вівторок місяця


В.о. заступника директора

Руденко Лариса Михайлівна

(0472)-37-83-34

Особистий прийом громадян з питань діяльності дирекції

друга середа місяця


В.о. заступника директора

Стадник Людмила Василівна

(0472)-37-64-97

Особистий прийом громадян з питань діяльності дирекції

остання п’ятниця місяця


В. о. головного бухгалтера

Андросюк Руслан Степанович

(0472)-37-74-58

Особистий прийом громадян з питань бухгалтерського обліку та фінансової звітності

перша середа місяця

Виробничі підрозділи

Центр поштового зв’язку № 2

19901, смт. Чорнобай вул. Леніна 171, тел. (0239) 2-24-41

Захарова Лідія Іванівна – начальник Центру поштового зв’язку № 2

Гришко Тамара Миколаївна – заступник начальника Центру поштового зв’язку № 2


Центр поштового зв’язку № 4

20202 м. Звенигородка вул. Енгельса 131 тел. (0240) 2-26-00

Ставенко Леся Володимирівна – начальник Центру поштового зв’язку № 4

Капуловська Наталія Іванівна – заступник начальника Центру поштового зв’язку № 4


Центр поштового зв’язку № 6

20701 м. Сміла вул. Леніна 35 тел. (0233) 4-63-19

Пономаренко Юрій Миколайович – начальник Центру поштового зв’язку № 6

Решетняк Надія Миколаївна – заступник начальника Центру поштового зв’язку № 6


Центр поштового зв’язку № 8

20301м. Умань вул. Леніна 6 тел. (0244) 3-32-44

Паламарчук Віктор Андрійович – начальник Центру поштового зв’язку № 8

Турмій Наталія Іванівна – заступник начальника Центру поштового зв’язку № 8

Новини

image8

Філателістична експозиція у Канівському музеї Тараса Шевченка

18 червня о 13-00 у Канівському музеї Тараса Шевченка відбулось урочисте відкриття виставки філателістичної шевченкіани, подарованої українцем Георгієм Георгіадісом із Республіки Кіпр, Шевченківському національному заповіднику…


День захисту дітей

Спільно з нашим партнером Міжнародним благодійним фондом Центр соціальних проектів майбутнього, який створює і реалізує соціальні проекти спрямовані на допомогу важкохворим дітям, представники Черкаської дирекції ПАТ Укрпошта відвідали вихованців Комунального закладу Черкаського навчально – реабілітаційного центру Черкаської обласної ради, де без батьківського піклування виховується 64 дитини віком від 2 до 11 років, в тому числі з важкими вадами розвитку…


123456

Спеціальне погашення немаркованого художнього конверту до Всесвітнього дня вишиванки

Українське публічне акціонерне товариство поштового зв’язку Укрпошта відзначає найважливіші події, що відбуваються в житті нашої країни, проведенням погашення поштових марок та конвертів, спеціально виготовленим до урочистої дати поштовим штемпелем, який існує тільки один день…


Всесвітній день вишиванки

З нагоди святкування Всесвітнього дня вишиванки запрошуємо черкасців та гостей міста на урочисте спеціальне погашення, яке відбудеться 18 травня 2017 р. об 11 годині у приміщенні відділення поштового зв’язку № 1 за адресою: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, б. 34.2

Заняття E-Export School від Укрпошти у Черкасах

E-Export School від Укрпошти – це тренінг-лекторій, покликаний дати українським виробникам усі необхідні знання та навички для виходу на глобальний ринок електронної транскордонної комерції. Раніше заняття E-Export School від Укрпошти вже проводились у Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові, у Києві та Краматорську…


P1100231

Черкаському Поштамту – 50!

1 квітня 2017 року Черкаський поштамт, флагман поштового зв’язку Черкаської дирекції ПАТ Укрпошта, святкує 50-річний ювілей. У березні 1967 року на виконання наказу Міністра зв’язку УРСР розпочато реорганізацію Черкаського міського вузла зв’язку, що і стало часом заснування нового поштового підприємства – Черкаського Поштамту, який об’єднав на той час 17 відділень поштового зв’язку…


Черкаський Поштамт святкує 50-річний ювілей!

З нагоди вагомої події у житті поштовиків Черкащини, запрошуємо наших клієнтів та ветеранів галузі на урочисте спеціальне погашення Власної марки, яке відбудеться 1 квітня 2017 року о 10 годині у приміщенні відділення поштового зв’язку №1 за адресою: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 34.


Знання заради життя

Наприкінці лютого у Черкаській дирекції пройшла перевірка знань адміністративно-технічного, технічного та технологічного персоналу щодо правил безпечної експлуатації електроустановок, вимог законодавства з охорони праці та пожежної безпеки…


P1100055

Створюємо передсвятковий настрій

Відзначаючи Міжнародний день прав жінок, у Черкаському міському відділенні поштового зв’язку №1 увазі жителів та гостей міста запропоновано виставку вітальних листівок до свята 8 Березня з колекції, яку дбайливо зібрала понад 35 років тому і залишила по собі наша колега, колишній заступник начальника Поштамту, Сотник Лариса Іванівна…


033

ПЕРЕДПЛАТА: ГАРНА НАГОДА ДЛЯ ЖИВОГО СПІЛКУВАННЯ

Передплатна кампанія завжди була для поштовиків Черкащини важливою нагодою для спілкування зі споживачами…


P1090609

І ТУРИСТИЧНИЙ ФОРУМ ЧЕРКАЩИНИ

18 червня у Чигирині відбувся перший туристичний форум. Захід об’єднав усіх учасників туристичного ринку – компанії, організації, представників бізнесу та влади. Вони зібралися, аби обговорити шляхи ефективної взаємодії задля просування туристичного потенціалу області. Серед головних завдань – створення Туристичної асоціації Черкащини…


DIGITAL CAMERA

ПЕРЕДПЛАТА: ГАРНА НАГОДА ДЛЯ ЖИВОГО СПІЛКУВАННЯ

Передплатна кампанія завжди була для поштовиків Черкащини важливою нагодою для спілкування зі споживачами. – Стрімкий розвиток інтернетвидань, звісно, наклав свій відбиток, зменшивши інтерес у населення до передплати періодичних видань, – зазначив в. о. директора Черкаської дирекції Укрпошти Олексій Терентьєв…


IMG_20160606_100151

Виїзна акція з використанням мобільного центру зайнятості

У рамках здійснення профорієнтаційної роботи, Черкаським міським центром зайнятості за підтримки Черкаської дирекції ПАТ Укрпошта 7 червня проводилась виїзна акція з використанням мобільного центру зайнятості…


Діти проти раку

Діти проти раку

Черкаська дирекція ПАТ Укрпошта в кінці березня поточного року долучилася до допомоги онкохворим дітям, підтримуючи Всеукраїнську програму Міжнародного благодійного фонду Центр соціальних проектів майбутнього Діти проти раку


Всесвітній день без тютюну

7214856818_full

Всесвітній день без тютюну Черкаська дирекція ПАТ Укрпошта вирішила підтримати акцією Поштовики проти тютюнопаління


Нагородження переможця конкурсу Напиши листа собі 45-річному

27 травня в школі с. Домантове, Золотоніського р-ну Черкаської області, проходила урочиста лінійка, присвячена останньому дзвонику. В цій школі навчається Захар Шульга – переможець всеукраїнського конкурсу епістолярного жанру, який щорічно проводить Укрпошта за підтримки всесвітнього…


День вишиванки

19 травня, Черкаська дирекція ПАТ Укрпошта долучилася до всеукраїнського свята, яке проходило під гаслом День вишиванки єднає українців. Ідея одягнути вишиванку має глибокий контекст..


В ПВ2

Антитерористичне навчання

Управлінням СБУ в Черкаській області на базі Черкаської дирекції ПАТ Укрпошта під керівництвом голови Черкаської ОДА Ткаченко О.Ю. 21.04.2016 проведено антитерористичне командно-штабне навчання щодо дій при виявленні небезпечних вкладень, зброї в поштових відправленнях та дії правоохоронних органів, оперативно-рятувальних служб, керівного складу і працівників об’єкту поштового зв’язку при здійсненні терористичного акту…


Весняний Ярмарок вакансій

Ярмарок вакансій – це унікальна можливість пошуку роботи та прямого спілкування з роботодавцем. В індивідуальній бесіді здобувач має можливість отримати відповіді на всі свої запитання. Такі заходи важливі і зі стратегічної точки зору. Найчастіше метою роботодавців є не тільки закриття гарячих вакансій, але й рішення завдань формування бази даних кадрового резерву підприємства. Для людей, що шукають роботу, цінність таких заходів важко переоцінити: знайомство з представниками роботодавців, оцінка ринку праці, можливість не тільки презентувати себе на відкриті вакансії, але і залишити резюме на перспективу – ось лише малі можливості таких зустрічей…


Вітаємо переможців конкурсу епістолярного жанру!

Черкаська дирекція Укрпошти підбила підсумки регіонального етапу конкурсу епістолярного жанру, який ось уже 45 рік проводить для дітей та юнацтва Всесвітній поштовий союз (ВПС) спільно з національними поштами…


DSCN2011

Укрпошта зберігає почуття

12 лютого усі охочі зізнатися в коханні або висловити свої почуття завітали до операційної зали відділення поштового зв’язку №1, за адресою м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 34 де отримали безкоштовну листівку-валентинку та привітали коханих зі святом…


Укрпошта розпочинає конкурс Краща поштова марка України 2015

Для привернення уваги громадськості до поштової мініатюри та збільшення чисельності її шанувальників з 25 січня 2016 року Укрпошта оголошує конкурс Краща поштова марка України 2015


1.3

Подаруй дитині радість читання

З 1 грудня 2015 року ПАТ Укрпошта розпочало традиційну Всеукраїнську акцію з доброчинної передплати Подаруй дитині радість читання, спрямовану на привернення уваги українців до проблем сирітства…


attach-635881354858370000

Пошта Українського Діда Мороза

З 18 грудня 2015 р. по 19 січня 2016 р. Українське державне підприємство поштового зв’язку Укрпошта розпочало масштабний проект Пошта Українського Діда Мороза. Дід Мороз подорожує всією Україною та на своєму новорічному Дідомобілі відвідує обласні поштамти. Зі своїми помічниками-казковими героями український Дід Мороз на новорічних ялинках проводить конкурси та ігри для дітей…


Український Дід Мороз та Укрпошта запрошують усіх дітлахів разом з батьками відвідати Новорічну ялинку!

11 січня 2016 року о 15:00 в операційній залі Головпоштамту відбудеться свято з конкурсами та розвагами, а також спецпогашення пам’ятної Власної марки Пошта Українського Діда Мороза спеціальним сувенірним штемпелем.

Завітайте на ялинку Українського діда Мороза і незабутні новорічні враження вам гарантовані!

Свято відбудеться у відділенні поштового зв’язку №1 за адресою: вул. Б. Вишневецького, 34 м. Черкаси

Довідки за тел.: 32-12-18, 36-20-79


P1080306

Дорогі друзі, шановні колеги – поштовики!

З найкращими побажаннями затишку й миру в кожному домі вітаю Вас з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!


attach-635868168613930000

СПЕЦПОГАШЕННЯ МАРКОВАНОГО ХУДОЖНЬОГО КОНВЕРТА 420 річчя від дня народження Богдана Хмельницького – гетьмана України

Українське державне підприємство поштового зв’язку Укрпошта відзначає найважливіші події, що відбуваються в житті нашої країни, проведенням погашення поштових марок та конвертів, спеціально виготовленим до урочистої дати поштовим штемпелем, який існуватиме тільки один день…


123

Чарівний світ філателії

18 грудня 2015 року працівники відділу продажу послуг Черкаської дирекції ПАТ Укрпошта провели відкритий урок для учнів 6 класів Черкаської загально – освітньої школи №3. Учні поринули у чарівний світ філателії та посткроссінгу. Діти із захопленням слухали розповіді та із задоволенням підтримували розмову…


Черкаська дирекція ПАТ Укрпошта пропонує

скористатися послугою Кур’єрська доставка

Дід Мороз та Снігуронька

привітають Ваших дітей та знайомих з

Новорічними святами!

Замовити послугу можна в дільниці Кур’єрська доставка за телефонами (0472) 33-04-81 та 067-407-75-78

або у відділеннях поштового зв’язку.

Вартість послуги по м. Черкаси 40 грн.


qwert

Краща листоноша місяця

Дарморос Людмила Олександрівна розпочала свою трудову діяльність у галузі поштового зв’язку на посаді листоноші ІІ класу відділення поштового зв’язку Оксанино Черкаської дирекції ПАТ Укрпошта з листопада 2001 року…


Введення в обіг марки персоніфікованої за проектом Власна марка та переведення її в розряд філателістичної продукції

10.12.2015 вводиться в обіг та переводиться в розряд філателістичної продукції поштова марка персоніфікована № П-17 з купоном (купон призначений для друкування сюжетів на замовлення громадян або організацій). Поля маркового аркуша оформлюються зображенням, яке обирає замовник із каталога електронних зображень ПАТ Укрпошта, Власна марка або надається замовником, відповідно до вимог Положення реалізації поштової марки персоніфікованої Власна марка


1211

Укрпошта запускає Пошту Українського Діда Мороза

25 листопада 2015 року на прес-брифінгу в Українському кризовому медіа центрі Укрпошта офіційно оголосила про урочисте відкриття масштабного новорічного проекту – Пошта Українського Діда Мороза


as

Поштова естафета

ГО Міжнародний союз козацтва в період з 24 серпня до 14 жовтня провела поштову естафету Україна – козацька держава приурочену до 525 річниці утворення українського козацтва, за участю Олександра Канівця – представника Асоціації філателістів України (м.Київ), організатора міжнародного поштового походу – реквієму Останнім шляхом Кобзаря


qqqqqq

Подяка від генеральної дирекції ПАТ Укрпошта

До Всесвітнього дня пошти Подякою від генеральної дирекції ПАТ Укрпошта за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі трудові здобутки, значний особистий внесок у розвиток поштового зв’язку в урочистій обстановці буля нагороджена листоноша ВПЗ Леськи Поштамту Обрусна Наталія Миколаївна (на фото друга праворуч). Вручали Подяку начальник Поштамту Тищенко О. О., голова обласної профспілкової організації Солопова І. В. та голова сільради Бас М. Ф…


111111111111

Шановні колеги!

З нагоди професійного свята – Всесвітнього дня пошти прийміть щирі побажання успіхів, злагодженості в роботі, мужності у подоланні труднощів, творчої наснаги. Хай Ваша майстерність та енергійність, спрямовані на поліпшення якості роботи поштової служби, засвідчують авторитет Укрпошти як надійного партнера для всіх клієнтів…


12

Переказ з картки на картку – зручність понад усе

Запрошуємо Вас та Ваших рідних скористатися можливістю відправлення переказу з картки на картку онлайн…


news5

Відкритий лист Укрпошти до Національної телекомпанії України та Радіо Свобода

02 липня 2015 року на Першому національному каналі в ефірі програми Схеми вийшов сюжет Корупція поштою, в якому йдеться про нібито завдані Укрпошті збитки в розмірі 2 млн грн при продажу валюти через Авант-банк. Відео з цією програмою з’явилося також на сторінці Радіо Свобода в мережі Інтернет та сервісі YouTube…


По праці й нагорода!

f_0016

З січня 2015 року асортимент товарів, які пропонуються у наших відділеннях поштового зв’язку поповнився якісною та смачною продукцією м’ясокомбінату Тульчинм’ясо.

Ця співпраця надає нашим клієнтам можливість замовляти і купувати м’ясні делікатеси не виходячи з дому.

Нашим партнером запропоновано провести конкурс та преміювати кращі відділення поштового зв’язку за найвищі результати у реалізації.

Підсумки роботи у 1 кварталі 2015 року визначили переможців. Це такі відділення поштового зв’язку:

 • ВПЗ Лисянка, ВПЗ Ярошівка (ЦПЗ № 4, Катеринопільський р-н);
 • ВПЗ Стеблів (ЦПЗ №6, Корсунський р-н);
 • ВПЗ Веселівка (ЦПЗ №8, Христинівський р-н);
 • ВПЗ Вереміївка (ЦПЗ №2, Чорнобаївський р-н);
 • ВПЗ Руська Поляна, ВПЗ Яснозір’я (Черкаський р-н).

Працівники цих відділень зворушені високою оцінкою їхньої праці та обіцяють і надалі нарощувати обсяги продажу.


Допомога дітям-переселенцям

f_0016

Працівники Черкаської дирекції ПАТ Укрпошта зібрали і передали Черкаській міській дитячій громадській організації Грані гуманітарну допомогу у вигляді іграшок, одягу та інших потрібних речей для діточок із сімей зі сходу України, які вимушено покинули свої рідні домівки і переїхали до нашої області.

Розчулені дитячими усмішками і щирими очима черкаські поштовики отримали ще й письмову подяку, яку офіційно надіслала голова ЧМДГО Грані.

Ця сердечна допомога та щирі подарунки надійдуть до дітлахів, які потребують її і для яких важливо знати і розуміти небайдужість Черкаської громади до горя, яке спіткало Схід України.


Дарунок для Дарини

f_0016

Нещодавно Черкаська дирекція у рамках благодійної програми соціальної реабілітації дітей, які втратили батьків під час війни на сході України – Сонячні листи вручила подарунок від Укрпошти Дар’ї Ложешніковій, доньці загиблого у серпні 2014 року бійця батальону Донбас Володимира Ложешнікова. Її батько віддав своє життя за нас з вами та за нашу країну.

Дівчинка подякувала за подарунок та виявила сподівання, що війна на Донбасі незабаром закінчиться.

Слід зазначити, що незважаючи на особисте горе, мама Даринки, Олеся Ложешнікова, спільно з ГО Об’єднання дружин та матерів учасників АТО ініціювали та провели на Черкащині цікаву дводенну подорож мальовничими куточками нашої області для дітлахів з Артемівська, Кіровограда та інших регіонів, які в наслідок бойових дій на сході України повинні були покинути свої домівки. Саме таке спільне проведення часу, влаштування іншим дітям такого свята відволікає від постійних думок про особисте горе, – поділилася вдова Олеся Ложешнікова. Хай імена Героїв залишаться назавжди у нашій пам’яті! Війна мине, а діти залишаться, і ми хочемо, щоб вони мали достойне життя. Діти це наше майбутнє! Подбаймо про них зараз! Тільки разом ми зможемо змінити все на краще! Разом ми сила!


Оформлюйте депозит у відділенні Укрпошти!

Компенсуємо комунальні!

21 липня 2015 року з робочим візитом до Черкаської дирекції ПАТ Укпошта завітали представники ПАТ Фідобанк – директор по пасивним операціям фізичних осіб Дорошенко Олена Миколаївна та регіональний представник по Черкаській області Бабій Віола Віталіївна, яка відповідає за співпрацю з Черкаською поштою.

З боку Черкаської дирекції ПАТ Укрпошта на зустрічі були присутні в. о. заступника директора Лонська Юлія Віталіївна, начальник відділу продажу послуг Березін Петро Кіндратович та провідний інженер відділу продажу послуг Кононенко Алла Володимирівна.

Ділова зустріч проходила у дружній атмосфері. Протягом спілкування були обговорені виробничі питання, вирішення яких в подальшому сприятиме розвитку спільного проекту. Наші клієнти отримають можливість оформити у відділенні Укрпошти гривневий вклад Поштовий на суму від 2 тис. грн. на строк 3 місяці під 23% річних (що вище ніж у банку) та взяти участь у програмі лояльності Фідобанку з компенсації комунальних платежів.

Ця зустріч свідчить про те, що наша співпраця буде плідною і вигідною для усіх учасників!

Шановні передплатники!
З 07 жовтня АТ «Укрпошта» розпочато приймання передплати на 2020 рік

 
Передплата проводиться за тарифами, затвердженими наказом Міністерства інфраструктури України від 09.09.2019 р. №686 та зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 24.09.2019 р. за №1052/34023 «Про затвердження Тарифів на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою» та відповідно до Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів». Ознайомтеся із тарифами за посиланням.
 
Приймання передплати здійснюється у відділеннях поштового зв’язку, пунктах приймання передплати та безпосередньо листоношами на доставних дільницях — з 07 жовтня за електронною версією каталогу, а з 15 жовтня за друкованими каталогами:

 • «Каталогом видань України «Преса поштою» на 2020 рік (I півріччя);
 • «Каталогами місцевих періодичних видань відповідної філії АТ «Укрпошта» на 2020 рік (I півріччя)»;
 • «Каталогом видань України «Преса поштою» на 2020 рік (I півріччя)», розробленого для Донецької та Луганської областей.

Передплатна кампанія проводиться у такі терміни:

 • на видання загальнодержавної сфери розповсюдження до 16 грудня 2019 року;
 • на місцеві видання (обласні, міські, районні) в строки, визначені згідно з укладеними з видавництвами (редакціями) договорами, але не пізніше ніж до 27 грудня 2019;
 • з поточних місяців 2019 року в обласних центрах і місті Києві до 15 числа, а інших населених пунктах до 10 числа включно, кожного місяця, що передує передплатному.

Запрошуємо вас оформити передплату на улюблені періодичні видання!

Для швидкого та зручного оформлення замовлення скористайтеся сервісом «Онлайн-передплата»

 
Каталог видань України «Преса поштою» на 2020 рік (I півріччя), завантажити.
Каталог місцевих видань України на 2020 рік (I півріччя), завантажити.
Каталог видань зарубіжних країн на 2020 рік (I півріччя), завантажити.
Каталог видань України «Преса поштою» на 2019 рік (II півріччя), завантажити.
Каталог видань зарубіжних країн на 2019 рік (II півріччя), завантажити.
Каталог місцевих видань на 2019 рік (II півріччя), завантажити.
Графік проведення «Днів передплатника», завантажити.

Контакти з питань оформлення передплати

Назва дирекції Контактний місцевий Контактний корпоративний мобільний e-mail
Черкаська факс: (0472) 37-33-05 (050) 700-31-18 PeriodikiCherkasy@ukrposhta.com