З метою прискорення надання послуг з пересилання згрупованих поштових відправлень та поштових переказів (так званих списків ф.103/ ф.103-1) клієнтам необхідно надавати до відділення поштового зв’язку не лише паперові форми документів, але й інформацію в електронному вигляді.

Для клієнтів, які мають власне програмне забезпечення,  у якому здійснюється формування списків ф.103/ ф.103-1,  інформацію в електронному вигляді необхідно формувати відповідно до вимог:

Для тих клієнтів, які не мають власного програмного забезпечення, Укрпошта пропонує скористатися безкоштовним програмним забезпечення для формування списків ф.103 (ф.103-1) в паперовому та електронному вигляді для пересилання згрупованих поштових відправлень та поштових переказів.

 1. Excel-шаблон, для роботи якого потрібний лише популярний табличний редактор Microsoft Excel (версія не нижче 2003) та текстовий редактор Microsoft Word (версія не нижче 2003).
  Функціонал: формування списків ф.103 на внутрішні та міжнародні поштові відправлення (рекомендовані листи), підготовка до друку адресних даних відправника та одержувача на конвертах.

  Повний пакет для нових користувачів (з тарифами від 01.01.2019)


  Оновлений XLS-файл для наявних користувачів (з тарифами від 01.01.2019)

  Функціонал: формування списків ф.103 на внутрішні та міжнародні поштові перекази
  Excel-шаблон для переказів (з тарифами від 01.01.2019)


  До уваги нових користувачів!
  Перед початком роботи з шаблоном обов’язково потрібно виконати наступні кроки:

  • Розпакувати вміст архіву з шаблоном до будь-якого каталогу на Вашому комп’ютері.
  • Виконати кроки з налагодження MS Excel відповідно до версії Вашого пакету програм MS Office, які детально описані в розділі Налаштування Microsoft Excel 2003, 2007, 2010 інструкції Readme.doc, яка знаходиться в архіві із шаблоном.

 2. Програмне забезпечення АС «АРМ ВЗ» (модуль корпоративного клієнта), для роботи якого потрібно мінімальні знання зі встановлення програмного забезпечення під операційну систему Microsoft Windows (версія Windows XP, Windows 7). Більш детальний опис вимог до програмного забезпечення
  Функціонал: формування списків ф.103 (ф.103-1) для пересилання згрупованих поштових відправлень та поштових переказів, формування, друк супровідних документів  до поштових відправлень, поштових переказів(супровідні адреси до посилок, повідомлення ф.119, бланк переказу післяплати ф.115 а) та формування замовлень на передплату періодичних друкованих видань.

  Завантажити
  Інструкція користувача

  За додатковою інформацією з питань установки та роботи програмного забезпечення звертайтеся за телефонами, наведеними у Додатку 1.
  Увага!
  Для коректної роботи програмного забезпечення АС «АРМ ВЗ» (модуль корпоративного клієнта) необхідно своєчасно вносити зміни до програмного забезпечення (розділ Оновлення  для АС «АРМ ВЗ» (модуль корпоративного клієнта)
  Оновлення  для АС «АРМ ВЗ» (модуль корпоративного клієнта)

  Оновлення програмного забезпечення відповідно до змін Тарифів на послуги поштового зв’язку

Детальна відеоінструкція з установлення програмного забезпечення