Дніпропетровська дирекція

АТ Укрпошта

просп. Дмитра Яворницького, 62,

м. Дніпро,

49000

тел.: (056) 745-15-17

факс: (056) 374-96-83

dp@ukrposhta.com

Дніпропетровська дирекція АТ Укрпошта є одним з найбільших філіалів. В структурних підрозділах Дніпропетровської дирекції працює понад 4000 робітників. Щоденно майже 1700 листонош доставляють мешканцям області листи, газети, журнали, пенсіонерам виплачують пенсії та грошові допомоги.

Щорічно поштовики області обробляють: 30,0 млн письмової кореспонденції, 3,5 млн посилок, 1,2 млн грошових переказів, розповсюджують за передплатою та в роздріб 33,5 млн екземплярів періодичних друкованих видань..

Поряд з наданням традиційних поштових послуг в підрозділах дирекції надається понад 50 видів послуг, як традиційно поштових, так і сучасних. Серед них: Укрпошта Експрес, Укрпошта Стандарт, Власна марка, сервіс Кур’єрська доставка, електронний переказ з SMS-повідомленням про вручення, замовлення товарів за каталогами, приймання комунальних та інших платежів, передплата періодичних друкованих видань та багато інших.

Постійно проводиться підвищення заробітної плати усім працівникам філіалу. Своєчасно та у повному обсязі сплачуються внески до цільових фондів та податки до бюджету.

Керівництво

Директор

Лісєєнко Димитрій Валерійович

Особистий прийом громадян

з питань дотримання законодавчих та нормативних актів в діяльності поштового зв’язку

1-й та 3-й четвер місяця

тел. (056) 374-96-70


Заступник директора з операційної діяльності

Артемов Євген Васильович

Особистий прийом громадян

1-й та 3-й вівторок місяця

тел. (056) 374-96-72


Заступник директора з розвитку мережі

Ізотов Антон Іванович

Особистий прийом громадян

2-а та 4-а середа місяця

тел. (056) 374-96-73

Шановні передплатники!
З 07 жовтня АТ «Укрпошта» розпочато приймання передплати на 2020 рік

 
Передплата проводиться за тарифами, затвердженими наказом Міністерства інфраструктури України від 09.09.2019 р. №686 та зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 24.09.2019 р. за №1052/34023 «Про затвердження Тарифів на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою» та відповідно до Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів». Ознайомтеся із тарифами за посиланням.
 
Приймання передплати здійснюється у відділеннях поштового зв’язку, пунктах приймання передплати та безпосередньо листоношами на доставних дільницях — з 07 жовтня за електронною версією каталогу, а з 15 жовтня за друкованими каталогами:

 • «Каталогом видань України «Преса поштою» на 2020 рік (I півріччя);
 • «Каталогами місцевих періодичних видань відповідної філії АТ «Укрпошта» на 2020 рік (I півріччя)»;
 • «Каталогом видань України «Преса поштою» на 2020 рік (I півріччя)», розробленого для Донецької та Луганської областей.

Передплатна кампанія проводиться у такі терміни:

 • на видання загальнодержавної сфери розповсюдження до 16 грудня 2019 року;
 • на місцеві видання (обласні, міські, районні) в строки, визначені згідно з укладеними з видавництвами (редакціями) договорами, але не пізніше ніж до 27 грудня 2019;
 • з поточних місяців 2019 року в обласних центрах і місті Києві до 15 числа, а інших населених пунктах до 10 числа включно, кожного місяця, що передує передплатному.

Запрошуємо вас оформити передплату на улюблені періодичні видання!

Для швидкого та зручного оформлення замовлення скористайтеся сервісом «Онлайн-передплата»

 
Каталог видань України «Преса поштою» на 2020 рік (I півріччя), завантажити.
Каталог місцевих видань України на 2020 рік (I півріччя), завантажити.
Каталог видань зарубіжних країн на 2020 рік (I півріччя), завантажити.
Каталог видань України «Преса поштою» на 2019 рік (II півріччя), завантажити.
Каталог видань зарубіжних країн на 2019 рік (II півріччя), завантажити.
Каталог місцевих видань на 2019 рік (II півріччя), завантажити.
Графік проведення «Днів передплатника», завантажити.

Контакти з питань оформлення передплати

Назва дирекції Контактний корпоративний мобільний e-mail
Дніпропетровська (050) 160-66-28 periodical.dp@ukrposhta.com

Новини


Новосілля у поштовиків с. Чаплинка

На Дніпропетровщині продовжується робота по покращанню умов праці поштовиків та забезпеченню якісного надання послуг споживачам. Напередодні різдвяних свят в с. Чаплинка Петриківського району Дніпропетровської області відкрилося оновлене відділення поштового зв’язку де можна отримати весь спектр поштових послуг. Всіх запрошуємо відвідати оновлене відділення. Ми раді працювати для Вас…


Новорічне диво Дніпровського поштамту

Наближається надзвичайна та найочікуваніша пора – Новорічні свята. Всі із нетерпінням чекають на казковий настрій та довгоочікувані подарунки. 28 грудня Дніпровський поштамт занурився в новорічну казку. Керівництво Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта разом з профспілковим комітетом поштовиків області організували приємний сюрприз для працівників та їхньої малечі. Вперше, на подвір’ї Поштамту засяяла різними чудернацькими вогниками жива красуня – ялинка…DSC_3323

100 років інженерно – будівельній освіті в Дніпрі

Придніпровська державна академія будівництва та архітектури 10 листопада 2016 року відсвяткувала 100 – річний ювілей. З цієї нагоди Українське державне підприємство поштового зв’язку Укрпошта випустило немаркований художній конверт із зображенням академії та виготовило пам’ятний календарний штемпель 100 років від часу підготовки будівельних кадрів у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури


Дорогі друзі автомобілісти!

Автомобіліст – професія особлива, із своїми традиціями, характером та укладом. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму та таланту. Саме серед автомобілістів панують такі поняття, як взаємовиручка, честь, гордість за свою професію. Ваша завзята та відповідальна праця викликає заслужену повагу. Сумлінно виконуючи свій обов’язок Ви допомагаєте єднати людські серця, доставляючи на далекі відстані поштові відправлення…


DSC_3134

У розпалі передплата на 2017 рік

Людина є те, що вона читає… (Заголовок у Нью-Йорк таймс бук рев’ю). Зазвичай у людей є кілька улюблених газет та журналів, які хочеться читати постійно, не пропустивши жодного номеру. І якщо людина любить впевненість та комфорт, вона швидше за все, для зручності, оформить передплату на пошті, щоб постійно їх отримувати. Саме для того, щоб популяризувати таку послугу, вже традиційно поштовики проводять День передплатника. І 20 жовтня 2016 року без виключення залишиться ще на одній сторінці поштової історії. В цей день пошта, в буквальному розумінні іде назустріч споживачам, пропонуючи свої послуги…


1-1

Святкування Всесвітнього дня пошти

Напередодні Всесвітнього дня пошти, поштовики Дніпропетровщини відсвяткували це чудове свято. В колі добрих друзів та колег нас привітали в урочистій обстановці: голова Дніпропетровської обласної ради Пригунов Гліб Олександрович, перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Кужман Олег Миколайович, Дніпровський міський голова Філатов Борис Альбертович…


У Скадовську на спартакіаді Укрпошти визначатимуть кращих спортсменів

З 15 по 16 вересня 2016 року у Скадовську на Херсонщині відбудеться ХІ Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд працівників поштового зв’язку.

Змагання зберуть команди кожної з обласних дирекцій та команду генеральної дирекції.

Працівники Укрпошти змагатимуться в п’яти видах спорту: настільному тенісі, армспорті, шашках, легкоатлетичному кросі та гирьовому спорті. А керівники дирекцій змагатимуться у стрільбі з пневматичної зброї та дартсі.

Зокрема, в легкоатлетичному кросі чоловіки змагатимуться на дистанції 1000 м, а жінки на 500 м за віковими групами – віком 18-35 років та старше 35 років.

Також чоловіки та жінки виборюватимуть першість з настільного тенісу та шашок.

Крім того, найсильніших чоловіків головна суддівська колегія визначатиме у армспорті та гирьовому спорті.

Урочисте відкриття спартакіади відбудеться 15 вересня у Скадовську за участі генерального директора ПАТ Укрпошта Ігоря Смілянського.


25 незалежних років

День незалежності України – найголовніше свято нашої держави, а тим паче 25 незалежних років, чверть століття! Це наче, початок нової віхи, з якою пов’язують багато надій, прагнень та втілень, можливостей будування подальшого майбутнього української державності…


Шановні колеги, поштовики!

День Незалежності України для нас є святом єднання, розвитку державності і зміцнення стабільності. Прийміть найщиріші вітання, з нагоди 25 річниці Незалежності України. Дозвольте в цей день побажати Вам миру та злагоди, єдності та добра, безмежних успіхів, радості, сімейного тепла, благополуччя, натхнення в спільній праці. Нехай кожен день буде наповнений радістю, теплом і любов’ю, а Ваші добрі справи примножать славу Батьківщини!

Директор Дніпропетровської дирекції ПАТУкрпошта Гулян В.Г.


ШАНОВНІ ФІЛАТЕЛІСТИ, СПОЖИВАЧІ ПОШТОВИХ ПОСЛУГ!

Поштамт запрошує мешканців та гостей міста 24 серпня з 10:00 до 15:00 в операційну залу (проспект Д. Яворницького 62, м. Дніпро) на спецпогашення конвертів та листівок, що присвячене Дню Незалежності України.

Скористайтеся прекрасною можливістю – залиште на конвертах пам’ятні відбитки, збережіть на все життя згадку про непересічну подію.

Вітаємо Вас зі святом! Ми завжди Вам раді!


Виставка філателістичних експонатів з нагоди Незалежності України

Шановні жителі та гості Дніпропетровської області! З нагоди 25 – річчя Незалежності України з 22.08. – 05.09. 2016 року в операційній залі Дніпропетровського поштамту буде проходити виставка 25 Незалежних років України.

До уваги відвідувачів будуть представлені марки, конверти та інша філателістична продукція, присвячена Незалежності України, які надані місцевим філателістом та музеєм поштового зв’язку Дніпропетровської області.

Дніпропетровська дирекція ПАТ Укрпошта вітає всіх зі святом та запрошує мешканців і гостей Дніпропетровської області завітати на цікаву виставку експонатів до Поштамту.


13901

Пошта єднає серця

Хоча й місто Дніпро вважається промисловим серцем держави, та все ж простори міста сповнені завуальованими нотками історії. Туристичні перспективи міста дуже мальовничі та різносторонні…


До уваги послуга зі здачі в оренду приміщень

Дніпропетровська дирекція ПАТ Укрпошта пропонує послугу зі здачі в оренду вільних нежитлових приміщень, розташованих в м. Дніпро та області. Вартість оренди приміщень визначається відповідно до Закону України Про оренду державного та комунального майна.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: (056) 744-23-06.

З детальною інформацією можна ознайомитись тут.


????????????????????????????????????

Чергова зустріч директора. Продовження діалогу

Вже стало доброю традицією проводити розширені наради з працівниками Центрів поштового зв’язку Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта. Чергова зустріч директора Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта Гуляна Ваграма Генриховича відбулася 27 липня поточного року у Центрі поштового зв’язку №7 (м. Павлоград), де він побував з робочим візитом. На нараді були присутні більше 200 працівників відділень поштового зв’язку…


1312

Підсумки Роботи Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта за ІІ квартал та І півріччя 2016 року

22 липня відбулась Рада керівників Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта за результатами роботи І півріччя 2016 року. Нарада проходила в форматі круглого стола. В ході діалогу учасники проаналізували результати роботи за різними напрямками діяльності. Зокрема, зупинилися на питаннях виконання планових показників дирекції за І півріччя, окреслили проблемні питання та шляхи їх вирішення…


фото Гуляна В. Г.

Діалог із споживачами

В рамках співпраці між Дніпропетровською дирекцією ПАТ Укрпошта та обласною газетою Зоря 14.07.2016 р. відбулася пряма телефонна лінія директора Дніпропетровської дирекції Гуляна Ваграма Генриховича. Розглядались питання, стосовно нововведень та перспективних напрямків діяльності. Також, споживачі мали змогу по телефону задати питання, які їх хвилюють, щодо роботи поштового зв’язку області…


Дотримання пожежної безпеки в літню пору, це актуально

У зв’язку з коливанням високих температур, збільшився ризик виникнення пожеж. Тож, 1 липня поточного року з водійським складом Центру перевезення пошти Дніпропетровської дирекції Укрпошта був проведений додатковий інструктаж з питань дотримання вимог пожежної безпеки в літній пожежонебезпечний період…


news800-84704

Продовжується  передплата на періодичні друковані видання з поточних місяців  2016 року

Дніпропетровська дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку Укрпошта повідомляє, що  продовжується  передплата на періодичні друковані видання з поточних місяців 2016 року…


Прямий діалог – запорука розвитку

04 липня 2016 року у поштамті – ЦПЗ № 2 (м. Кривий Ріг) з робочим візитом побував директор Гулян Ваграм Генрихович разом із заступниками та фахівцями відділів. Це була перша така нарада за багато років, в якій взяли участь більше 350 працівників різних поштових професій: листонош, операторів та начальників відділень поштового зв’язку, операторів з супроводження пошти, сортувальників, водіїв та ін…


Шановні працівники поштового зв’язку Дніпропетровщини!

20 років тому Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян і спираючись на багатовікову історію творення української державності та світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала підґрунтям творення незалежної демократичної держави.

У це свято хотілося б висловити надію на те, що закладений в Основному Законі потенціал буде розкритий повною мірою, що сприятиме розвитку економічної, культурної та духовної сфер українського життя.

Шановні колеги! Від усієї душі зичу Вам та вашим близьким міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України! Миру та злагоди вам!

З повагою, Директор Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта В.Г. Гулян


????????????????????????????????????

Передплата улюблених видань на пошті

9 червня 2016 року поштовики Дніпра разом із представниками друкованих ЗМІ міста Зоря, Днепр Вечерний, Вісті Придніпров’я, Наше місто, Человек ХХІ века провели День передплатника на Поштамті. А газети Днепр Вечерний і Мечта спеціально для своїх читачів разом з Укрпоштою організували передплату за найнижчими тарифами зі знижкою в 9%…


????????????????????????????????????

Зустріч з налагодження ділових контактів та обміну досвідом

В рамках обміну досвідом роботи та налагодження більш тісної співпраці між двома філіями до Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта з робочим візитом завітали директор Луганської дирекції Світлана Федорівна Овчаренко, заступник директора Любов Анатоліївна Кізіна та начальник Цеху оброблення пошти Світлана Олександрівна Грідіна…


????????????????????????????????????

Обговорення перспектив розвитку та обмін досвідом

1 червня 2016 року директор Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта Гулян Ваграм Генрихович з робочим візитом побував у Центрі поштового зв’язку №6 (м. Нікополь). Вперше за існування нашого Центра поштового зв’язку відбулась розширена виробнича нарада з керівництвом Дирекції. В нараді взяли участь представники Центру та відділень поштового зв’язку, оператори і листоноші…


DSCN4114

Мистецька Укрпошта – все на благо дітей!

В рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей Дніпропетровська дирекція ПАТ Укрпошта провела благодійну виставку-ярмарку Мистецька Укрпошта з метою допомогти дитячим будинкам та школам-інтернатам…


DSCN3684

Свято дитинства в Дніпропетровській дирекції Укрпошти

Щире та веселе свято дитинства завітало до Поштамту м.Дніпропетровська та всіх центрів поштового зв’язку Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта, прокотившись яскравою хвилею сміху по всій області!..


Увага!

З 30 травня по 10 червня 2016 року Дніпропетровська дирекція ПАТ Укрпошта разом з ТОВ Видавництво Магнат та ТОВ ЮФ Правник проводить Декаду передплати за пільговими умовами…


Відкриття дільниці Кур’єрська доставка міста Дніпропетровська

24 травня 2016 року відбулось урочисте відкриття дільниці Кур’єрська доставка міста Дніпропетровська. За символічною стрічкою дніпропетровців зустріли приємні несподівані сюрпризи, адже дільниця Кур’єрська доставка забезпечує якісне та швидке обслуговування всіх мешканців та гостей міста. Поштовики та відвідувачі можуть пишатися дільницею Кур’єрська доставка, яка отримала новий естетичний та привабливий вигляд…


Шановні колеги!

До Міжнародного дня захисту дітей 1 червня Дніпропетровська дирекція ПАТ Укрпошта проводить благодійну виставку-ярмарок Мистецька Укрпошта в фойє Поштамту!

Мета заходу: допомогти дитячим будинкам та школам-інтернатам!

Запрошуємо всіх бажаючих поштовиків долучитися до благодійної виставки-ярмарку!

До участі в заході приймаються хенд-мейд вироби, тобто зроблені власноруч, або членами родини.

Вироби для участі в ярмарку приймаються у відділі продажу послуг та взаємодії з корпоративними клієнтами Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта до 31 травня 2016 року.

Тел. для довідок: 374-96-81, 0674002200


Запрошуємо взяти участь у конкурсі на найоригінальніший вірш про Пошту Поетична пошта!

З 25 травня до 10 червня 2016 року проводиться конкурс для дітей 8-15 років Поетична пошта.

Будуть обрані 3 вірші за критеріями: оригінальність, креативність, змістовність.

Автори 3-ох найоригінальніших віршів отримають філателістичні подарунки від Укрпошти (Книгу з марками, буклет). Ці вірші будуть опубліковані у газеті Поштовий вісник, на сайті та сторінці Укрпошти у соціальних мережах.

Основні умови участі:

Приймаються віршовані твори на поштову тематику (все, що пов’язане з поштою). У вірші обов’язково повинно звучати слово українська пошта. Вікова категорія учасників: 8-15 років. Разом із віршем ми чекаємо коротку інформацію про учасників: ПІБ, де навчається, хобі (у вільній формі) та номер телефону для зв’язку.

Інформацію про себе і віршований твір надсилайте на адресу ВППВКК marketing.dp@ukrposhta.com

Тел. для довідок: 374-96-81, 0674002200


5615

Нарада з колективом поштовиків Магдалинівського району ЦПЗ №8 (м. Новомосковськ)

Дніпропетровська дирекція ПАТ Укрпошта впевнено крокує до змін і на чолі новаторських процесів стоїть очільник Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта Гулян Ваграм Генрихович, який впевнений, що зміни повинні відбуватись зсередини і реформувати усі сфери діяльності філіалу: від економічної до соціальної…


DSC_9961

Відкрилось нове відділення поштового зв’язку

24 травня після завершення капітального ремонту відчинило двері для своїх споживачів відділення поштового зв’язку №75 в м.Дніпропетровськ…


Поштовики Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта в рамках відзначення Дня вишиванок долучилися до всеукраїнського флешмобу Барвиста Україна! Дякуємо всім працівникам та гостям відділень поштового зв’язку нашої рідної Дніпропетровщини, хто в цей день підтримав дух української нації та одяг вишиваночку! Пишаємося тим, що українці!

Запрошуємо наших відвідувачів скористатися послугами українського оператора поштового зв’язку!


dffh

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

В період з 23.05.2016 р. по 03.06.2016 р. у Вас є унікальна можливість оформити Декадну передплату за пільговими умовами (за рахунок зменшення видавничої вартості видань, тарифи на передплатні послуги залишаються без змін)…


До уваги представників ЗМІ!

У вівторок, 24 травня 2016 року об 11 годині, за адресою вул. Онежська, 241, м. Дніпропетровськ відбудеться урочисте відкриття оновленого відділення поштового зв’язку № 75 Поштамту Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта.

За більш детальною інформацією звертайтеся за тел. (056) 374–96–81 та e-mail: marketing.dp@ukrposhta.com


VLUU L110 / Samsung L110

Навчання з пожежної безпеки для працівників Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта

Кожен працівник на своєму робочому місці бажає почуватися комфортно та безпечно, маючи можливість забезпечити безпеку собі та оточуючим у разі виникнення надзвичайної ситуації. Саме тому, були проведенні навчання з пожежної безпеки для працівників Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта


pnews

Передплата на періодичні друковані видання на ІІ півріччя  2016 року

Дніпропетровська дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку Укрпошта повідомляє, що з 7 квітня  2016 року відкрита передплата на періодичні друковані видання на ІІ півріччя  2016 року…


????????????????????????????????????

Підсумкова Рада Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта за 1 квартал 2016 року

28 квітня відбулося засідання ради керівників Дніпропетровської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку Укрпошта, на якій було розглянуто підсумки виробничої діяльності за 1 квартал 2016 року та визначено завдання економічного і соціального розвитку на ІІ квартал. Під головуванням директора Гуляна Ваграма Генриховича участь у Раді взяли заступники директора, голова обласної профспілкової організації, начальники безбалансових виробничих підрозділів та начальники відділів і служб дирекції…


Шановні колеги-поштовики!

У цей благословенний день вітаю Вас зі святом Світлого Христового Воскресіння!

Великдень – особливе весняне свято мудрості та ласки Господньої. Сьогодні ми відчуваємо, як важливо дотримуватися Божих заповідей, робити всі справи з милосердям та любов’ю.

Тож давайте спрямуємо наші зусилля на благі справи, світлі помисли, процвітання поштової галузі і благополуччя наших родин!

Нехай же благодатна звісточка про Христове Воскресіння завітає в кожен дім, і в наших душах запалить вогник щастя та світла, як тріумфу добра над злом, а віри над безнадією!

Любі колеги, духовного очищення і добра вам в цей радісний час, щоб дзвінкоголосі Великодні дзвони пробудили серця та наповнили їх надією, вірою та щирою любов’ю!

Зичу Божої благодаті, добра, міцного здоров’я та непохитної віри в завтрашній день! Миру та злагоди вашим родинам!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою, Директор Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта В.Г. Гулян


DSC_9346 (2)

Запрошуємо відвідати базу сімейного відпочинку Поштовик!

База розташована в затишному, екологічно чистому, мальовничому куточку Дніпропетровщини на березі р.Оріль, прямісінько в сосновому лісі…


DSC_9343 (2)

Акція Зробимо Україну чистою!

23 квітня працівники підрозділів Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта долучилися до проведення всеукраїнської акції з прибирання зелених зон та благоустрою території Зробимо Україну чистою!


1

День довкілля в Дніпропетровській дирекції

16 квітня 2016 року працівники підрозділів Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта долучилися до проведення всеукраїнської акції День довкілля


Дніпропетровська дирекція Укрпошти повідомляє, що з 7 квітня 2016 року відкрита передплата на періодичні друковані видання на ІІ півріччя 2016 року.

Запрошуємо Вас оформити передплату на періодичні видання області, України, країн СНД, далекого зарубіжжя, міські та районні видання. Передплатити видання можна у кожному відділенні поштового зв`язку області.

Передплата на ІІ півріччя 2016 року проводиться у такі терміни:

На видання Каталогу України – до 16 червня 2016 року

На видання Каталогу зарубіжних країн:

 • адресної системи експедирування – до 07 червня 2016 року
 • карткової системи експедирування – до 07 червня 2016 року

На видання Дніпропетровської області – до 25 червня 2016 року.

На міські та районні видання – до 28 червня 2016 року.


Зустрічаємо юних дослідників!

Нещодавно до Музею поштового зв’язку завітали дітлахи 2-го та 3-го класів середньої загальноосвітньої школи №35 та 6-го класу середньої загальноосвітньої школи №73. Поштамт радо зустрів своїх юних гостей…


Вітаємо переможців регіонального етапу конкурсу Напиши листа собі 45-ти річному!

Нещодавно завершився регіональний етап конкурсу епістолярного жанру Напиши листа собі 45-ти річному, який щорічно проводить Всесвітній поштовий союз. ПАТ Укрпошта як національний оператор поштового зв’язку держави, що є членом Всесвітнього поштового союзу, підтримала акцію щодо проведення конкурсу…


3

Позитивні емоції від дітлахів на Поштамті

17 березня до Поштамту в м. Дніпропетровськ на екскурсію завітала малеча. 3-ті та 4-ті класи середньої загальноосвітньої школи №35 відвідали Музей поштового зв’язку та познайомились з історією Поштамту…


2 (4)

Вітаємо фіналістку конкурсу!

У рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку Мій рідний дім Україна, оголошеного Укрпоштою спільно з дитячим журналом Малюк Котя, в якому брали участь діти віком від 3 до 9 років, переможцем грудня місяця і переможцем у фіналі Всеукраїнського конкурсу малюнку Мій рідний дім – Україна стала 8-річна Рєпко Єлизавета з Дніпропетровської області, м.Павлоград зі своєю роботою Лелеки прилетіли


????????????????????????????????????

Для чарівних жінок від Укрпошти!

4 березня кожна жінка, яка відвідала Поштамт за адресою м. Дніпропетровськ, просп. Дмитра Яворницького, 62 та скористалась послугами від Укрпошти мала можливість взяти участь в акції та отримати безкоштовну фотосесію…


1

Свято для любих працівниць Дніпропетровської дирекції Укрпошти!

Напередодні жіночого свята 4 березня відбулось урочисте привітання в.о. директора Дніпропетровської дирекції Ваграма Генриховича Гуляна…


Директор Гулян В

Дорогі жінки!

Від щирого серця прийміть вітання з першим весняним святом – з Міжнародним жіночим днем!

Ми, чоловіки, цінуємо вас за ніжність, любов, турботу, красу та тепло душі, яким Ви нас зігріваєте! Життя неможливе без Вас!…


Акційна фотосесія до Міжнародного жіночого дня в Укрпошті

4 березня кожна жінка, яка скористається послугами Укрпошти на Поштамті має можливість взяти участь в акції та отримати безкоштовну фотосесію


Підвели підсумки та схвалили програму дій на 2016 рік

19 лютого відбулась рада керівників Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта. На нараді підсумовувалась робота філіалу за 2015 рік. В ході діалогу за круглим столом всі учасники доповідали про результати роботи дирекції за різними напрямками діяльності…


Вітаємо команду переможців!

19 лютого відбулось змагання з шашок та шахів за програмою XIII Міжгалузевої спартакіади ДООФСТ Спартак. В змаганнях з шашок взяли участь 6 команд. Від Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта виступила команда у складі 3 гідних професіоналів…


поштамт 1

Зміна в організації управління Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта

З метою підвищення ефективності управління, оптимізації управлінських функцій, створення умов для вдосконалення технологічної та організаційної інфраструктури з 01.02.2016 р. буде проведено об’єднання Поштамту–Центру поштового зв’язку №1 (м. Дніпропетровськ) з головною структурою Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта


Шановні споживачі!

Дніпропетровська дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку Укрпошта повідомляє, що продовжується передплата на періодичні друковані видання з поточних місяців 2016 року. Запрошуємо Вас оформити передплату на періодичні видання області, України, країн СНД, далекого зарубіжжя, міські та районні видання. Передплатити видання можна у кожному відділенні поштового зв’язку області…


1

Співпраця Укрпошти з міськими органами влади

25 грудня в Центрі поштового зв’язку №7 (м. Павлоград) ДД ПАТ Укрпошта відбулась нарада, на якій були присутні в.о. директора Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта Гулян Ваграм Генрихович та міський голова Павлограду Вершина Анатолій Олексійович. В цей же день було представлено виконуючим обов’язки начальника Центру поштового зв’язку №7 Щербину Анатолія Станіславовича…


34

Казковий настрій від Укрпошти

2 січня на поштамті–ЦПЗ №1 (м. Дніпропетровськ) в рамках проекту Пошта Українського Діда Мороза від Укрпошти відбулося новорічне свято для малечі!


Увага! До нас приїжджає Український Дід Мороз!

У суботу, 2 січня 2016 року, в рамках проекту Пошта Українського Діда Мороза від Укрпошти до Дніпропетровського поштамту–ЦПЗ №1 завітає Дід Мороз!

З 18 грудня 2015 р. по 19 січня 2016 р. Дід Мороз подорожує всією Україною та на своєму новорічному Дідомобілі відвідає 24 поштамти. Зі своїми помічниками-казковими героями український Дід Мороз проводитиме конкурси, та ігри для дітей, які завітають на свято. Кожна дитина матиме змогу загадати потаємне бажання на колінах у Діда Мороза та отримати солодкі подарунки.

Час та місце проведення: 15:00, м. Дніпропетровськ, Головпоштамт (пр. Карла Маркса, 62).

АКРЕДИТАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА.

З питань акредитації, а також за більш детальною інформацією звертайтеся за тел.:

 • 056 770 87 17
 • 067 400 22 00
 • 067 400 67 79

e-mail: marketing.dp@ukrposhta.com


123


Дніпропетровський поштамт святкує День народження – 110 років!

Мандруючи головним проспектом Дніпропетровська, цікавість кожного мешканця ще з дитинства привертає велич та вишуканість будівлі Дніпропетровського поштамту. З нею тісно пов’язані спогади багатьох поколінь дніпропетровців. Серед 20-ти визначних будівель, які є історичною візитівкою сучасного Дніпропетровська, чільне місце займає Дніпропетровський поштамт…


????????????????????????????????????

Пишемо листи Діду Морозу! Віримо в чудо!

Вже зовсім небагато часу залишилося до довгоочікуваних новорічних свят. Кожна дитина у передчутті свята загадує бажання та мріє про казкове чудо. Саме тому всі діти починають писати листи зимовому герою – Діду Морозу…


УВАГА! Подовжено терміни приймання передплати:

за Каталогом видань України на 2016 рік – до 22 грудня 2015 року (включно);

На окремі періодичні видання до 25.12.2015 року включно


????????????????????????????????????

День передплатника – спілкуємось зі споживачами

У розпал передплатної кампанії вже традиційним стало проведення Дня передплатника – заходу, важливого не лише для пошти і редакцій періодичних видань, а й, насамперед, для споживачів. Для кожного з них – це можливість ознайомитися з друкованою пресою, висловити свої побажання та зауваження представникам ЗМІ, отримати усю необхідну інформацію від поштових фахівців…


2222

Вже можна писати листи Діду Морозу і чекати на його відповідь!

Укрпошта відкрила масштабний проект Пошта Українського Діда Мороза. Мета новорічного проекту Укрпошти – подарувати радість та віру в казку всім українським дітям…


dn

Спільними зусиллями – до нових змін

Підвищення ефективності роботи філіалу, удосконалення технологічних процесів, розвиток пріоритетних напрямів маркетингової діяльності, пошук нових форм співпраці з відділеннями поштового зв’язку – ці та інші питання активно обговорювались на підсумковому засіданні Ради керівників Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта за 9 місяців 2015 р., яке відбулось 11 листопада у Дніпропетровському поштамті…


DSC 11

Демянович Любов Василівна – 40 років сумлінної праці у поштовій галузі!

28 жовтня заступник директора Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта Демянович Любов Василівна відсвяткувала 40 років відданого служіння поштовому зв’язку України…


11

Новий погляд на старі проблеми

З приходом нового керівництва робота Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта зазнала кардинальних змін. І одними з перших це на собі відчули керівники відділень поштового зв’язку Дніпропетровщини…


Укрпошта розпочинає молодіжний конкурс творів епістолярного жанру

З 15 жовтня 2015 року Укрпошта запрошує школярів від 10 до 15 років взяти участь у національному етапі 45-го Міжнародного молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру Напиши листа собі 45-ти річному, який проводить Всесвітній поштовий союз…


6

На поштамті у Дніпропетровську відзначили Всесвітній день пошти

Всесвітній день пошти щорічно відзначається в системі Організації Об’єднаних Націй з 1878 р. 9 жовтня 1874 в м. Берн (Швейцарія) представниками 22 країн був заснований Генеральний поштовий союз, а з 1878 р. перейменований у Всесвітній поштовий союз. На сьогоднішній день ВПС налічує у своєму складі 192 країни-члени, в тому числі і Україну, яку представляє національний оператор поштового зв’язку Укрпошта…

Хроніки подій

На урочистому нагородженні переможців та лауреатів регіонального конкурсу Світоч Придніпров’я – 2003 за надання високоякісних послуг споживачам і досягнення у нинішньому році найвищих виробничих та кількісних показників Дніпропетровська дирекція стала переможцем у номінації Кращий у сфері послуг

Поштовики області пишаються отриманою грамотою колегії Головного управління промисловості Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Цією нагородою відзначають кращі промислові підприємства за вагомий внесок в реалізацію програми соціально – економічного розвитку області. Таким насиченим і плідним був для працівників Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта 2003 рік. І надалі поштовики будуть докладати ще більших зусиль для збільшення обсягів поштових послуг, покращання якості обслуговування клієнтів, зміцнення авторитету та довіри споживачів до української пошти в Дніпропетровському регіоні.

Приємним завершенням 2004 року для Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта стало вручення грамоти колегії Головного управління промисловості, транспорту та зв’язку Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Цю відзнаку вручали колективам кращих промислових підприємств регіону за підсумками роботи 2004 року, які роблять вагомий внесок в реалізацію програми соціально – економічного розвитку області.

Традицію відзначення кращих підприємств місцевою владою започатковано давно. Серед представників різних галузей життєдіяльності Дніпропетровщини вона користується авторитетом. Для поштовиків області отримати грамоту було удвічі приємно, оскільки в їхньому арсеналі вже є одна така нагорода. Цьогорічна відзнака додала працівникам дирекції віри у власні сили. І надалі колектив буде докладати ще більших зусиль для збільшення обсягів поштових послуг, покращання якості обслуговування клієнтів, зміцнення авторитету та довіри споживачів до української пошти в Дніпропетровському регіоні.

Всеукраїнська премія Народна шана – це ознака вдячності Кабінету Міністрів України керівнику та колективу Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта на шляху зведення споруди нового українського суспільства.

Видавничий дім групи компаній Український Медіа Холдинг за результатами осінньо-літнього сезону розповсюдження преси 2004-2005 рр. визначив 100 кращих дистриб’юторів преси на території України. До рейтингу ввійшли дистриб’юторські підприємства з усіх регіонів України, які працюють якісно та динамічно. Серед них і Дніпропетровська дирекція ПАТ Укрпошта. Діяльність поштовиків регіону з розповсюдження видань УМХ відзначена почесним дипломом.

Рейтинг складали експерти групи компаній Український Медіа Холдинг на основі досвіду співпраці з дистриб’юторськими компаніями. Під час вибору лідерів ринку розповсюдження враховувались наступні показники: частка підприємства на територіальному ринку розповсюдження преси (окремо у сегменті оптової торгівлі, окремо – роздрібу), показник динаміки продажу, ресурси та потенціал дистриб’ютора, рівень і якість технологій роботи.

На Дніпропетровщині – одна з найбільших та розгалуженіших в Україні мережа поштового зв’язку. Великий і працьовитий колектив поштовиків. Тому і вдається їм щорічно розповсюджувати за передплатою та вроздріб 136 млн. різноманітних друкованих періодичних видань.

Як стверджують представники Українського Медіа Холдингу, рейтинг ТОП – 100 кращих дистриб’юторів преси стане регулярним проектом видавничого дому групи компаній УМХ, спрямованим на розвиток всього медіа-ринку країни. І не зважаючи на те, що даний рейтинг неофіційний, поштовики Дніпропетровщини пишаються високою оцінкою своєї роботи.

Напередодні Новорічих свят колектив Дніпропетровської дирекції ПАТ Укрпошта отримав почесну грамоту голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Надії Дєєвої за вагомі досягнення у праці, значний внесок у виконання програми соціально-економічного розвитку області на 2005 рік, підвищення ефективності використання виробничих потужностей.

З нагоди 15-річчя створення Державної служби зайнятості Кіровський районний центр зайнятості м. Дніпропетровська нагородив великий колектив поштовиків області грамотою за багаторічне плідне співробітництво в розв’язанні соціальних проблем незайнятого населення на ринку праці району. Відзначено вагомий внесок поштовиків у розвиток системи соціального страхування від безробіття.

Наприкінці 2005 року редакція та профспілковий комітет Всенародної газети України Злагода вручили колективу поштовиків Дніпропетровщини почесну Подяку за багаторічне співробітництво та високу культуру праці.

У квітні 2008 року за професійну діяльність, інтелектуальний потенціал Дніпропетровська дирекція ПАТ Укрпошта отримала Почесний диплом учасника презентаційного альманаху Діловий імідж України. Здобутки, досвід, визнання. Головною метою випуску альманаху була популяризація вітчизняних товаровиробників, новітніх технологій і послуг. Вихід у світ презентаційного альманаху відбувся за підтримки Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, міністерств, Київської міської та обласних державних адміністрацій України, Національної академії наук України, ТПП України, Асоціації міст України та громад, спілок, об”єднань, ділових кіл України тощо.

Наприкінці грудня 2008 року Дніпропетровська дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку отримала Подяку від редакції Всенародної газети України Злагода За високу культуру організації праці, багаторічне співробітництво з газетою Злагода.

Колектив Дніпропетровської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку Укрпошта отримав Вітальний лист від голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Віктора Васильовича Бондаря з нагоди успішного виконання основних економічних показніків 2008 року. Вітаючи Дніпропетровську дирекції з новорічними святами, керівник області також висловив надію на подальший розвиток та зміцнення поштової галузі Дніпропетровщини, побажав поштовикам міцного здоров’я, незгасної енергії, реалізації життєвих та професійних планів.

Дніпропетровська дирекція ПАТ Укрпошта нагороджена Дипломом ВД ТОЛОКА За високий рівень організації передплатної кампанії на 2009 рік. Як зазначив директор Видавничого Дома ТОЛОКА О.В. Кононов, їх підприємство високо цінує співробітництво з Дніпропетровською дирекцією. Він також побажав поштовикам Дніпропетровщини і у подальшому впевненого росту, реалізації намічених планів, достатку та процвітанню.

Відділи та служби дирекції

Начальник відділу обліку, підготовки, аналізу та руху кадрів

Федорова Лариса Володимирівна

тел. (056) 374-96-92


Начальник юридичного відділу

Величко Олександр Володимирович

тел. (056) 374-96-95


Начальник відділу технології послуг

Козлова Олена Миколаївна

тел. (056) 745-15-44, (056) 744-24-14


Начальник відділу поштових послуг

тел. (056) 374-96-78


Начальник відділу розвитку бізнесу з корпоративними клієнтами

Романовська Олена Григорівна

тел. (056) 374-96-81


Начальник відділу фінансових послуг

Грязнов Денис Сергійович

тел. (056) 744-40-59


Начальник центру інформаційних технологій

Грац Андрій Володимирович

тел. (056) 744-40-42


Начальник відділу торгівлі

Сафонов Олексій Олександрович

тел. (056) 744-40-46


Начальник дільниці умовних цінностей

Іонас Світлана Володимирівна

тел. (056) 726-43-78


Начальник відділу безпеки з координації роботи

в Дніпропетровській області

Семенов Олександр Вячеславович

тел. (056) 744-24-14


Начальник відділу економіки та фінансів

Безугла Наталія Володимирівна

тел. (056) 745-32-47


Начальник відділу організації праці та заробітної плати

Попко Наталія Миколаївна

тел. (056) 374-96-77


Начальник технічного відділу

Лічман Віталій Вікторович

тел. (056) 744-40-47


Начальник відділу оновлення основних засобів та експлуатації будівель та споруд

Садовий Олександр Володимирович

тел. (056) 744-23-06


Начальник відділу матеріально-технічного постачання

Беспалова Каріна Сергіївна

тел. (056) 770-82-94


Начальник служби охорони праці

Гершун Валерій Анатолійович


Начальник відділу конкурсних торгів

Павлушков Валерій Віталійович

тел. (056) 745-23-06


Начальник сектору пожежної безпеки

Пшенишняк Олександр Миколайович


Начальник дільниці охорони об’єктів

Ремесло Володимир Володимирович

тел. (056) 374-96-93


Загальний відділ

Жуковіна Людмила Іванівна

тел. (056) 374-96-83


Диспетчерська служба

тел. (056) 770-32-20

Виробничі підрозділи

Поштамт

(територія обслуговування: м. Дніпро, Дніпровський, Солонянський,

Новомосковський, Магдалинівський, Синельниківський р-ни)

Начальник: Кардінал Ксенія Сігізмундівна

Адреса: просп. Дмитра Яворницького, 62, м. Дніпро, 49000,

тел. 056-374- 96-71

e-mail: dp@ukrposhta.com


Поштамт-центр поштового зв’язку №2

(територія обслуговування: м. Кривий Ріг, Криворізький, Широківський та Софіївський р-ни)

Начальник: Манжелій Валентина Іванівна

Адреса: просп. Поштовий, 26, м. Кривий Ріг, 50000,

тел. 0564-92-30-40

e-mail: kry.dp@ukrposhta.com


Поштамт-центр поштового зв’язку №4

(територія обслуговування: Верхньодніпровський та П’ятихатський р-ни,

м. Жовті Води та м. Вільногірськ)

В. о. начальника: Касьян Ірина Вікторівна

Адреса: вул. Тітова, 8, м. Верхньодніпровськ, 51600,

тел. 05658-3-15-32

e-mail: OperDnipro_Verkhniodniprovsk@ukrposhta.com


Центр поштового зв’язку №5

територія обслуговування: м. Кам’янське, Царичанський, Криничанський, Петриківський р-ни)

В. о. начальника: Щербина Світлана Миколаївна

Адреса: вул. Звенигородська, 28, м. Кам’янське, 51900,

тел. 05692-2-52-96

e-mail: cpz.dn.dp@ukrposhta.com


Центр поштового зв’язку №6

(територія обслуговування: м. Нікополь, м. Марганець, м. Покров, Нікопольський, Томаківський та Апостолівський р-ни)

Начальник: Степанюк Тетяна Василівна

Адреса: вул. Патріотів України, 113-А, м. Нікополь, 53200,

тел. 05662-5-06-44

e-mail: ni.dp@ukrposhta.com


Центр поштового зв’язку №7

(територія обслуговування: м. Тернівка, м. Першотравенськ, Павлоградський р-н, Юр’ївський, Межівський, Петропавлівський, Васильківський, Покровський р-ни)

Начальник: Щербина Анатолій Станіславович

Адреса: вул. Соборна, 60, м. Павлоград, 51400,

тел. 05632-6-29-48

e-mail: OperDnipro_Pavlograd@ukrposhta.com


Центр перевезення пошти

Начальник: Шевченко Сергій Андрійович

Адреса: вул. Володі Дубініна, 10, м. Дніпро, 49050,

тел. 056-776-53-37


Центр оброблення пошти

Начальник: Пеня Вікторія Іванівна

Адреса: вул. Привокзальна, 11, м. Дніпро, 49999,

тел. 056-770-63-00


Дільниця Кур’єрська доставка

Начальник: Мальченко Наталія Олександрівна

Адреса: вул. Привокзальна, 11, м. Дніпро, 49999,

тел. 056-744-11-46


Магазин Поштовий міні-маркет

Керуючий: Фурсова Людмила Олександрівна

Адреса: просп. Дмитра Яворницького, 62, м. Дніпро, 49000,

тел. 056-374-96-97