Філателістичний абонемент

Колекціонуєте чи збираєтесь розпочати колекціонувати українську філателістичну продукцію? Тоді скористайтеся унікальною послугою від Укрпошти й оформте річний абонемент на одержання марок та іншої філателістичної продукції.

Власники абонемента забезпечуються примірниками введених в обіг знаків поштової оплати за номінальною вартістю. Інша замовлена філателістична продукція реалізується за цінами, встановленими Укрпоштою. Постійним клієнтам і членам Асоціації філателістів Україні пропонуємо ексклюзивну продукцію, яка стане особливою «родзинкою» у вашій колекції.

Вартість абонемента у 2021 році — 9,00 грн.

Оформити філателістичний абонемент можна у відділеннях Укрпошти.

Якщо у вашому місті/селі немає точки оформлення філателістичнго абонемента, надішліть своє звернення на email mazepa-sp@ukrposhta.ua із позначкою «ФІЛАБОНЕМЕНТ». У листі вкажіть індекс поштового відділення, у якому хочете отримувати замовлену за абонементом продукцію, та контактні дані (ПІБ, телефон).

Правила обслуговування за абонементом
  • Власник абонемента гарантовано одержує знаки поштової оплати й іншу філателістичну продукцію протягом року, на який оформлено абонемент, у визначеній абонементом кількості.
  • Абонемент продається тільки фізичним особам, не більше одного одній особі.
  • Замовлення за абонементом на наступний рік оформлюється протягом листопада поточного року.
  • Замовлення за абонементом, оформленим впродовж поточного року, виконується не раніше, ніж через 30 днів з моменту його оформлення.
  • Абонемент дійсний для обслуговування, якщо у ньому є підпис начальника поштового відділення (або уповноваженої особи) і відбиток календарного штемпеля.
  • Абонемент дає право купувати філателістичну продукцію лише в тому поштовому відділенні, номер (індекс) якого зазначено на ньому.
  • Власник абонемента зобов’язаний викуповувати замовлену продукцію протягом місяця з дня її надходження в продаж, а за письмовою заявою — протягом 2-х місяців.
  • У разі відмови від придбання замовленої продукції абонемент анулюється без компенсації власнику його вартості.
Порядок розповсюдження знаків поштової оплати та філателістичної продукції