У мобільного застосунку укрпошти з’явилася vr-лінійка

17.07.2019

Укрпошта спрощує відстеження посилок через мобільний застосунок.
Відтепер на головному екрані можна одразу перейти до створених й обраних відправлень, а також побачити зміну їх статусу. А у мобільному застосунку для операційної системи іOS почала працювати VR-лінійка, що вимірює габарити відправлення (довжину, ширину, висоту).
Функція VR-лінійки підтримується для телефонів iPhone 6S та більш нових моделей.

«Головне в роботі застосунку - зручність та спрощення функцій. Тому ми скоротили кількість дій для користувачів, дещо зробили більш очевидним і зрозумілим. А VR-лінійка вирішує проблему з вимірюванням відправлення, так як рулетку не носять із собою, а телефон є завжди», - відзначив начальник управління маркетингу Укрпошти Андрій Скоцик.

Нині мобільний застосунок Укрпошти завантажили понад 320 тисяч клієнтів компанії, при цьому, більше 50 тисяч клієнтів користуються застосунком щомісяця і близько 10 тисяч щодня.
Серед функцій мобільного застосунку – можливість відстежити відправлення, отримувати push-сповіщення про зміну статусу в реальному часі, розрахувати вартість відправлень по Україні й за кордон та порівняти вартість і строки пересилання різних видів доставки.
Через нього також можна переказати кошти у будь-який населений пункт України, знайти найближче відділення за індексом чи геолокацією.
Детальніше про функції мобільного застосунку Укрпошти за посиланням.

Як повідомлялося, у квітні 2018 року в Укрпошти з’явився мобільний застосунок. Завантажити його можна для iOS або Android.

Пропозиції щодо роботи застосунку надсилайте на електронну пошту mobile-app@ukrposhta.ua.