Робота Укрпошти в Донецькій та Луганській областях*

17.12.2018
 

УВАГА. Перевірити функціонування відділення поштового зв’язку у тому чи іншому населеному пункті України можливо на вебсайті АТ «Укрпошта» (ukrposhta.ua) у рубриці «Індекси». Пошук здійснюється за місцем розташування, або за назвою населеного пункту.

Відповідно до:
– Указу Президента України від 14 листопада 2014 року № 875/2014 «Про рішення ради національної безпеки і оборони України від 04 листопада 2014 року «Про невідкладні заходи щодо стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій та Луганській областях»
– розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2014 № 1085-р «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення» (зі змінами), АТ«Укрпошта» інформує щодо переліку населених пунктів Донецької та Луганської областей на/з територію(ї) яких не здійснюється пересилання пошти та перелік відділень поштового зв’язку де послуги поштового зв’язку тимчасово не надаються або надаються з певними обмеженнями.

Перелік населених пунктів Донецької та Луганської областей, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження та АТ «Укрпошта» не здійснює пересилання пошти, наведені у Додатку № 1.

Перелік відділень поштового зв’язку на території Донецької області, що контролюється українською владою, у яких організовано приймання всіх видів поштових відправлень та видачу тільки реєстрованих поштових відправлень (без здійснення доставки), наведений у Додатку № 2.

У разі необхідності пересилання поштових відправлень до населених пунктів Донецької та Луганської областей на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження або розташованих на лінії зіткнення де у зв’язку із загрозою життю об’єкти поштового зв’язку тимчасово не функціонують такі поштові відправлення рекомендуємо адресувати до відділень поштового зв’язку, що функціонують на території де органи державної влади здійснюють свої повноваження, «до запитання» із зазначенням № телефону одержувача.

Обов’язковою умовою при пересиланні таких відправлень є:
– інформування відправником адресата про відправку поштового відправлення та погодження з ним об’єкту поштового зв’язку місця призначення, що функціонує на території підконтрольній українській владі;
– зазначення на оболонках відправлень номера телефону адресата з метою інформування одержувача про надходження реєстрованих поштових відправлень.

* – оновлено 21.01.2022 р.