Як отримати переказ в Україні?

Адресні міжнародні поштові перекази

Адресний міжнародний поштовий переказ ми доставляємо на домашню адресу одержувачу і передаємо йому прямо в руки.

Якщо у момент доставки отримувача немає вдома, листоноша залишить письмове повідомлення з номером телефону та адресою відділення, де можна забрати кошти.

Одержувач переказу може самостійно забрати гроші у відділенні або зателефонувати за номером телефону й погодити інший час доставки.

Термінові міжнародні поштові перекази

Щоб дізнатися, у якому відділенні Укрпошти є можливість отримати терміновий поштовий переказ, поставте ✔ напроти фільтру «Перекази» на сторінці.

Щоб отримати кошти, повідомте оператору відділення контрольний номер, суму і валюту приймання переказу (цю інформацію має надати відправник).

Які документи потрібні для отримання переказу?
  • Щоб отримати переказ до 30 000 грн (в еквіваленті за офіційним курсом гривні до іноземних валют, установленим Національним банком України на дату здійснення операції), необхідно пред’явити оригінал документу, що посвідчує особу, або надати копії е-паспорта / е-паспорта для виїзду за кордон із застосунку Дія (при отриманні міжнародного поштового переказу в автоматизованому відділенні Укрпошти).
  • Щоб отримати переказ від 30 000 грн до 400 000 грн (в еквіваленті за офіційним курсом гривні до іноземних валют, установленим Національним банком України на дату здійснення операції), необхідно пред’явити оригінал документу, що посвідчує особу, або надати копії е-паспорта / е-паспорта для виїзду за кордон із застосунку Дія (при отриманні міжнародного поштового переказу в автоматизованому відділенні Укрпошти) та оригінал реєстраційного номера облікової картки платника податків або сторінку паспорта громадянина України, у якому проставлено відмітку про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків. Заповнити наданий працівником Укрпошти опитувальник клієнта.