УДППЗ «Укрпошта» оголошує конкурс на найоригінальніший дитячий вірш про пошту «Поетична пошта»

З метою популяризації листування серед дітей України, сприяння у молоді навичок до написання листів, виховання у дітей творчих здібностей та підвищення ролі пошти у суспільстві УДППЗ «Укрпошта» оголошує конкурс на найоригінальніший дитячий вірш про пошту «Поетична пошта», що проходитиме з 25 травня по 10 червня.

 

За результатами конкурсу дирекцією буде обрано три найкращих вірші (за критеріями – оригінальність, креативність, змістовність), автори яких отримають сувенірну продукцію від Вінницької дирекції. В подальшому три обрані роботи будуть направлені до Генеральної дирекції. Автори трьох кращих віршів на рівні Генеральної дирекції отримають філателістичні подарунки від Укрпошти (Книгу з марками, буклет).

 

Найкращі та найоригінальніші вірші будуть опубліковані у газеті «Поштовий вісник», на сайті «Укрпошти» та на сторінці Укрпошти у соціальних мережах.

 

Основні умови:

 

Тема: поштова (все, що пов’язане з поштою, у вірші обов‘язково повинно звучати слово «українська пошта»).
Вікова категорія учасників: 8-15 років.

 

Візитівка учасника: коротка інформація про себе у листі (ПІБ, вік, школа та клас, де навчається, контактний телефон батьків)
Роботи учасникам не повертаються.

 

Вірші надсилати на адресу Вінницької дирекції УДППЗ «Укрпошта»: вул.Соборна, 59, м. Вінниця, 21100. Телефон для довідок: 0432-67-00-10.

 

Також повідомляємо, що 1 червня біля ВПЗ№50 (м.Вінниця, вул.Соборна, 8) буде проходити ярмарок виробів ручної роботи працівників пошти. Отримані кошти з продажу будуть направлені на підтримку дитячого будинку.