«Українська мова – мова єднання»

o1

Так називається конкурс, до якого Укрпошта випустила Власну марку

 

Напередодні 24-ї річниці проголошення Незалежності України в Одесі відбулося оприлюднення підсумків Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова — мова єднання». Він проходить уже 16-й рік поспіль за ініціативи Одеської обласної організації Національної спілки журналістів України. За ці роки конкурс вийшов на міжнародний рівень. На нього надходять творчі доробки із Білорусі, Киргизстану, Молдови, Словаччини, Португалії та ін.

 

Цього року однією із родзинок конкурсу став випуск Власної марки, присвяченої цій події. Її презентація відбулася на зборах учасників конкурсу в Національній академії Державного управління при Президентові України.

 

Участь у презентації марки взяли Голова Державного комітету телебачення та радіомовлення Олег Наливайко, голова Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України Юрій Работін та директор Одеської дирекції Укрпошти Денис Петров.

 

«Випуск Власної марка, присвяченій мовному конкурсу, знакова подія, – відзначив Денис Петров. – Адже поштові марки і конверти, в першу чергу, є атрибутом державності. Вони також є способом комунікації і засобом згуртування людей навколо своєї держави, регіону та міста. Випуск марки – це внесок Укрпошти у те, щоб українська мова, яка сьогодні переживає чергове відродження в нашому суспільстві, стала дійсно мовою єднання всього українського народу».

 

На зборах відбулося нагородження переможців конкурсу, а також презентація спеціально випущеної до конкурсу книгу в пам’ять відомого журналіста першого редактора газети «Вечерняя Одесса» Бориса Деревянко «Жизнь и смерть Редактора».