Український Дід Мороз завітав до Вінниці

IMG_0689

Всеукраїнський проект “Пошта українського Діда Мороза”, разом зі своєю командою – Дідом Морозом та казковими героями, завітав до Вінниці. Метою Всеукраїнського турне є бажання подарувати дітям віру у казку та дива, розвиток у молоді навичок до написання листів та популяризація листування,. Понад 100 дітей завітали на свято, серед них були присутні вихованці дитячого будинку “Родинний дім” (сим.Вороновиця), діточки наших захисників і волонтерів.

 
IMG_0695

На своєму дідомобілі Дід Мороз відвідав і об’єднав багато міст. До Вінниці він привіз послання від дітей з Хмельницького, в якому діти бажали своїм друзям щастя, миру, злагоди, удачі та любові. В свою чергу вінницькі дітлахи написали лист до Одеси.

 

Свято почалось із спецпогашення, в якому прийняла участь малеча, Дід Мороз та очільник УДППЗ «Укрпошта» – Ткачук Ігор Віталійович, який привітав всіх присутніх з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами. Спеціально до новорічних свят Укрпошта випустила новорічну власну марку «Пошта Українського Діда Мороза» та спеціальний сувенірний штемпель.

 
IMG_1128

«Під час цих святкових днів пошта відіграє особливу роль: безліч вітальних листівок та побажань доставляються підприємством до споживачів поштових послуг, даруючи радість спілкування та об’єднуючи душі теплом написаного від руки слова. Та лише на цьому пошта не зупиняється, завдяки започаткованому Генеральною дирекцією проекту «Пошта Українського Діда Мороза» дітям дарується віра у казку. Разом з тим, цей проект ніби дарує надію на здійснення всіх найзаповітніших мрій кожній людині, яким би не був її вік», – відзначила директор Вінницької УДППЗ «Укрпошта» Наталя Костюк.

 
IMG_1107

Свято вдалось веселим: безліч конкурсів, ігор, пісень та розваг. Окремою подією стало те, що до малечі завітали два професори із «Шаленої лабораторії», дивуючи безпечним вогнем, казковим джином, допомагаючи стати спортсменами та супергероями. А дует сестер Грицюк виконував для дітлахів новорічні пісні.

 

Маленькі гості свята отримали нагоду особисто поспілкуватись з Дідом Морозом, посидіти у нього на колінах та загадати найпотаємніші бажання. Окрім цього вони отримали і солодкі подарунки. Одним словом – без уваги не залишився ніхто. Безліч фото з посмішками дітей є доказом. А під кінець дійства гості заходу разом з діточками випустили у небо повітряні кульки.