Доставка ePacket з Китаю за 7 днів

ePacket-has-arrived

Запропонувавши споживачам у квітні 2015 року прискорену доставку посилок e-commerce з китайських інтернет-магазинів, Укрпошта вже доставила українцям понад 35 тис. відправлень.

 

Враховуючи значний попит на послугу, Укрпошта разом з Поштою Китаю скоротили терміни стандартної доставки дрібних пакетів з позначкою «Exprès» («ePacket») до 7-10 днів.

 

«Послуга з обміну дрібними пакетами з позначкою «Exprès» («ePacket») з Китайської Народної Республіки в Україну є одним з перспективних напрямів діяльності Укрпошти сьогодні, тому наші фахівці постійно працюють над її удосконаленням, – відзначає керівник Укрпошти Ігор Ткачук. – У період новорічних та різдвяних свят ми очікуємо на значне збільшення відправлень з китайських інтернет-магазинів. Ми готові обробити всі відправлення та доставити їх вчасно до адресатів по всій Україні».

 

Для більшої зручності споживачі можуть скористатися додатковим сервісом Укрпошти «Кур’єрська доставка», за допомогою якого відправлення буде вручено адресату особисто в руки, а не до поштового відділення. Строк доставки – від одного дня з моменту надходження в Україну.

 

Додатковий сервіс «Кур’єрська доставка» діє по всій мережі Укрпошти як в міських, так і в сільських відділеннях поштового зв’язку. Скористатися послугою можуть фізичні і юридичні особи, зокрема компанії, що займаються дистанційною торгівлею.

 

Про особливості замовлення товарів з китайських інтернет-магазинів можна дізнатися на сайті Укрпошти.

 

Замовляйте доставку товарів з Китаю через Укрпошту та повноцінно зустрічайте новорічні свята.