“Укрпошта” і небайдужі люди рятують хворих дітей

DSC07189 DSC07190 DSC07192 DSC07207

Житомирська дирекція УДППЗ “Укрпошта” спільно з Міжнародним благодійним фондом “Центр соціальних проектів майбутнього” цими днями передали для онкогематологічного відділення обласної дитячої лікарні необхідні для проведення біопсії голки.

 

Дирекція долучилася до допомоги онкохворим дітям в рамках Всеукраїнської програми Міжнародного благодійного фонду “Центр соціальних проектів майбутнього” “Діти проти раку” ще в квітні нинішнього року, розпочавши приймання платежів з благодійними внесками від населення в міських та центральних районних відділеннях поштового зв’язку. З липня до важливої місії приєднались і сільські відділення. Нині платежі на рахунки благодійного фонду приймають навіть у найвіддаленіших населених пунктах області.

 

Укрпошта надає можливість кожному небайдужому підтримати родини, де є онкохворі діти, в 546 відділеннях поштового зв’язку області або через листонош, переказавши кошти на потреби цієї програми. Навіть невелика допомога кожного з нас може врятувати життя хворого малюка. Від початку співпраці з фондом вже майже 10 тисяч осіб скористалися можливістю допомогти дітям через відділення Укрпошти. А п’ятеро дітей в області отримали необхідні препарати від фонду, — розповів директор ЖД УДППЗ «Укрпошта», — О.С.Нечипорук. — Програма “Діти проти раку” – це термінова медикаментозна допомога важкохворим маленьким пацієнтам, які лікуються у державних медичних закладах. Такої життєво необхідної підтримки вони потребують щоденно. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до благодійної програми “Діти проти раку” через відділення поштового зв’язку.

 

Із квітня по липень, до речі, ми прийняли майже 6 тисяч платежів та перерахували фонду майже 24 тисяч гривень. А в серпні теж прийнято майже 4 тисяч платежів.