«Укрпошта»: мистецька та поетична – для дітей

DSC02598

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей Одеська дирекція УДППЗ «Укрпошта», як соціально – орієнтоване підприємство, проведе заходи, спрямовані на підтримку обездолених дітей, популяризацію Укрпошти, як соціально активного підприємства.

 

У цей день на Одеському поштамті та найбільш крупних міських та районних відділеннях поштового зв`язу відбудуться виставки – продажі хенд-мейд виробів поштовиків ( будь-яких, зроблених власноруч). Зароблені кошти спрямовутимуться на підтримку дитячих будинків.

 

З метою популяризація листування серед дітей України, сприяння розвитку у молоді навичок написання листів, виховання у дітей творчих здібностей УДППЗ «Укрпошта» оголошує конкурс «Поетична пошта» на найоригінальніший дитячий вірш про пошту.

 

Тема: поштова ( все, що пов’язане з поштою), у вірші обов’язково повинно звучати слово « Українська пошта». Вікова категорія учасників: 8-15 років. Візитівка учасника: коротка інформація про себе.

 

Автори трьох найоригінальніших віршів отримають філателістичні подарунки від Укрпошти (книгу з марками, буклет).

 

Найкращі та найоригінальніші вірші будуть опубліковані у газеті «Поштовий вісник», на сайті «Укрпошти» та на сторінці Укрпошти у соціальних мережах.

 

У термін до 9 червня з поміткою «Конкурс» вірші треба надсилати на адресу: вул. Садова,10, Одеська дирекція Укрпошти, Одеса, 65001.

 

1 червня на Поштамті відбудеться також конкурс дитячого малюнка на асфальті «Пошта очима дітей».