Укрпошта навчить підприємців як продавати товар на eBay

logo-1

 

Укрпошта в рамках E-export school 1 жовтня проведе одноденний тренінг для представників малого та середнього бізнесу. Слухачі дізнаються про особливості роботи на найбільшому онлайн-аукціоні світу eBay, на платформах якого зараз 14 млн продавців продають свої товари 171 млн активних користувачів.
 
Серед учасників тренінгу представники штаб-квартири eBay в СНД і Східній Європі (по скайпу), фінансового сервісу Western Bid в Україні, спільноти Ebay & PayPal Pro – СНД, логістичних операторів Укрпошта та DHLУкраина, фулфілмент-центру в США Parnter Trade.
 
В програмі заходу – принципи організації роботи з eBay. Зокрема, для продавців-початківців – як почати старт роботи на цьому онлайн-аукціоні, який прийом оплати за товар, співпраця з фінансовими сервісами на прикладі Western Bid, організація логістики з України: митниця та доставка на базі Укрпошти та DHL Ukraine, використання фулфілмент-складів в США.
Для вже діючих продавців, які хочуть поліпшити свої показники продажів, під час заходу розкажуть про промо-інструменти на eBay, роботу з відгуками, автоматизацію створення та відстеження лістингів, розширення бізнесу на європейські майданчики eBay, реєстрацію торгових марок.
 
Початок реєстрації 1 жовтня о 10:30.
Тривалість заходу: 11:00 – 18:00
Вхід вільний за попередньою реєстрацією. Місце-проведення навчальний центр Укрпошти м. Буча (буде организовано трансфер з метро Академмістечко).
На заході також передбачена онлайн-трансляція, буде зроблений відео-запис.
Реєстрація обов’язкова.
Більш детально про захід.