Укрпошта оголошує творчий конкурс для художників і дизайнерів

Арт-проєкт «Пошта добра» набирає обертів,
і ми оголошуємо творчий конкурс для художників і дизайнерів!

 

Запрошуємо всіх охочих дизайнерів і художників взяти участь у конкурсі на краще оформлення поштових скриньок, які вже незабаром прикрашатимуть вхід до Головпоштамту Києва (вул. Хрещатик, 22). Вони стануть справжніми арт-об’єктами, що привертатимуть увагу тисяч киян і гостей міста, які полюбляють гуляти Майданом Незалежності.

Учасникам потрібно продемонструвати своє бачення зв’язку між людьми у всьому світі, адже саме цю важливу роль виконує пошта загалом, і поштові скриньки зокрема.

Ключові положення конкурсу

1. Мета конкурсу
Формування креативного урбаністичного середовища, створення позитивного іміджу Укрпошти серед населення, популяризація посткросингу — обміну поштовими листівками.

2. Завдання конкурсу
Розробка кольорового ескізу і його візуалізація, яка доповнена назвою, обґрунтуванням ідеї (концепції, творчого задуму), стислим описом.

3. Місце розміщення поштових скриньок
Вхідна група будівлі Головпоштамту Києва (вул. Хрещатик, 22).

4. Порядок організації та проведення конкурсу
04.07–25.07 2019 року — приймання конкурсних робіт
02.08–10.08 2019 року — голосування за ескізи на офіційній сторінці Укрпошти у Facebook.
11.08–12.08 2019 року — голосування експертного журі за найкращий ескіз з урахуванням результатів голосування у Facebook.
4.1. У конкурсі мають право брати участь професійні та аматорські колективи, окремі автори, юридичні та фізичні особи.
4.2. Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно відправити заявку на участь та конкурсну роботу (ескіз) на email: info-noreply@ukrposhta.ua (загальний розмір листа не має перевищувати 10 МБ).
У заявці обов’язково слід зазначити такі дані: ПІБ, вік, контактний номер телефону, місто.
Тему листа необхідно вказати у визначеному форматі, наприклад: ARTpostbox-Petrenko.
4.3. Конкурсна робота (ескіз) повинна бути представлена у вигляді малюнка, графічного макета, з візуалізацією, в електронному вигляді (формат jpeg, 300 dpi). Назва файлу (або файлів) має бути ідентична темі листа з заявкою.
НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ використовувати в роботі (ескізі) ВИСЛОВЛЮВАННЯ АБО ЗОБРАЖЕННЯ:

  • політичного характеру;
  • що суперечать етичним нормам, законодавству України;
  • що несуть потенційну загрозу державному суверенітету та територіальній цілісності держави.

4.4. Кількість робіт від одного учасника не обмежена. Якщо один учасник подає декілька робіт, то для кожної з них потрібно оформити окрему заявку.
4.5. Подання робіт на конкурс розцінюється як згода авторів ескізів передати виключні права на арт-об’єкт організаторам конкурсу — АТ «Укрпошта».
4.6. Організатор конкурсу — АТ «Укрпошта». Організатор:

  • забезпечує публікацію умов конкурсу на офіційному сайті товариства;
  • організовує голосування на кращий ескіз на сторінці Укрпошти у Facebook шляхом підрахунку кількості відміток «Подобається» чи інших.

5. Підсумки конкурсу
5.1. Конкурсні роботи оцінює журі конкурсу з урахуванням результатів онлайн-голосування на сторінці Укрпошти у Facebook. Журі оцінює роботи за 10-бальною шкалою за такими критеріями:

  • креативність;
  • художня доцільність;
  • інноваційність

5.2. Підсумки конкурсу буде оголошено й опубліковано 12 серпня 2019 року на офіційному сайті Укрпошти, Facebook-сторінці, донесено до учасників конкурсу.
5.3. Поштові скриньки передаються переможцям конкурсу на розпис та оформлення за власні кошти, з урахуванням вимог: використання вогнетривких фарб та лаків, а також з огляду на подальше вуличне розміщення скриньок.

6. Прикінцеві положення
Відповідальність за дотримання авторських прав несе учасник, який надіслав цю роботу на конкурс. У разі пред’явлення претензій, позовів, у тому числі правовласників авторських і суміжних прав на представлену на конкурс роботу, учасник зобов’язується вирішити їх від свого імені та власним коштом.

 

Ескіз поштової скриньки, яка пропонується для оформлення

https://ukrposhta.ua/wp-content/uploads/2019/07/mailbox_cm-1.jpg