Укрпошта оголосила відкритий відбір на посаду 10 нових керівників регіональних дирекцій

Укрпошта_prisma_1
 

Укрпошта оголошує відкритий відбір на посади директорів та кандидатів для формування кадрового резерву регіональних дирекцій.

 

Метою нової керівної команди Укрпошти є здійснення швидкої ринкової трансформації компанії, та перетворення Укрпошти на ефективну, прозору, сучасну технологічну компанію, яка буде надавати своїм клієнтам послуги найвищої якості та посилить свої позиції на ринку поштових, фінансових та логістичних послуг.

 

Для цього Укрпошта здійснює пошук фахівців, що допоможуть підвищити якість та ефективність управління регіональними дирекціями компанії.

 

Запрошуємо взяти участь у відкритому відборі на посади директорів та кандидатів для формування кадрового резерву наступних регіональних дирекцій Укрпошти:
Львівської
Запорізької
Дніпропетровської
Херсонської
Миколаївської
Одеської
Полтавської
Сумської
Харківської
Черкаської

 

Ключові посадові обов’язки:
∙ Операційне управління філіалом з метою забезпечення досягнення цільових операційних і фінансових показників, ефективна організація його виробничо-господарської та іншої діяльності;
∙ Оцінка ефективності наявних процедур, оптимізація існуючих бізнес-процесів та проведення відповідних змін з впровадженням нових сучасних та передових ідей та підходів;
∙ Розвиток нових видів продуктів та послуг в регіоні;
∙ Виконання затвердженого річного фінансового плану філіалу, досягнення фінансово-економічних показників, передбачених бізнес-планом філіалу;
∙ Ефективне використання основних фондів, трудових, матеріальних та фінансових ресурсів;
∙ Підвищення професійної підготовки персоналу, формування корпоративної культури, підтримування високих особистих та професійних стандартів співробітників філії, в тому числі чесність, клієнтоорієнтованість, тощо.

 

Успішний кандидат має відповідати наступним вимогам:
1. Вища економічна або технічна освіта, післядипломна освіта в галузі управління (MBA) буде перевагою;
2. Досвід роботи від 5 років на керівних посадах в банківській сфері, в мережевих рітейлах, комерційних організаціях з чисельністю не менш ніж 100 чоловік;
3. Відповідні знання, уміння та навички, необхідні для виконання посадових обов’язків;
4. Володіння стратегічним та аналітичним мисленням, розумінням сучасних проблем галузі;
5. Готовність приймати управлінські рішення та відповідати за них;
6. Здатність генерувати нові ідеї та реформаторські рішення, втілювати їх у життя;
7. Досвід успішного впровадження змін в організації буде перевагою.

 

Ключові критерії оцінювання:
∙ Орієнтація на досягнення результату – орієнтація на досягнення усіх поставлених цілей та виконання завдань на будь-яких ділянках і за будь-яких обставин. Вміння ефективно працювати в рамках запланованого графіку, використовуючи логічний, систематичний та послідовний підхід. Вміння розставляти пріоритети у власній роботі та роботі підлеглих.
∙ Управлінська зрілість – досвід роботи на посаді керівника у великій організації та підтверджені професійні досягнення, стійкість в кризових ситуаціях.
∙ Управління змінами – уміння керувати колективом в умовах невизначеності, уміння керувати реформами та запроваджувати різні інструменти і комплексні системи, які збільшують ефективність роботи.
∙ Управління командою – вміння підібрати мотивованих співробітників та розвивати команду, організовувати, підтримувати та контролювати її роботу, прозоро та ефективно здійснювати комунікації, впроваджувати нові стандарти роботи бути послідовним.
∙ Проактивність – активність й ініціатива, праця на випередження, позитивне мислення, корисна енергія, пробивна сила, вміння самостійно приймати рішення та брати за них відповідальність. Уміння бачити кілька способів вирішення завдань і знаходити вихід з нестандартних ситуацій. Вміння знаходити нові способи вирішення професійних завдань.

 

Кандидатам, які мають бажання взяти участь у відборі, пропонується надсилати в електронній формі такі документи:
✓ Резюме довільної форми (з зазначенням рівня бажаної заробітної платні та можливим строком виходу на роботу у випадку перемоги);
✓ Структуровану презентацію PowerPoint (до 10 слайдів) з аналізом регіонального ринку логістичних, транспортних та поштових послуг, вашим баченням перспектив та основних напрямків розвитку підприємства.
Пропонуйте 3-5 першочергових дій для збільшення продажу сервісів та послуг Регіональної філії Укрпошти, особливо у таких напрямках як співпраця з інтернет – магазинами, продаж фінансових послуг та співпраця з комунальними підприємствами.

 

Відкритий відбір передбачає 3 етапи:
1) Оцінка відповідності наданих документів заданим критеріям та якість презентації.
2) Тестування
3) Особиста співбесіда з комісію по відбору.
Документи слід надсилати на електронну адресу: ukrposhta.hr@gmail.com

 

Відкриті відбори в інших регіонах відбудуться на початку 2017 року про що буде оголошено додатково.

 

Інформаційна довідка.

Дніпропетровська дирекція:
Середньооблікова чисельність персоналу становить 4418,1 чол. Загальний дохід (січень-серпень 2016 року) складає 157663,5 тис грн, який складається з реалізації послуг національної пошти (70,5%), фінансових послуг (15,6%), торгівлі (5,6%) та інших комерційних послуг (3,3%).
Запорізька дирекція:

Середньооблікова чисельність персоналу становить 3587,5 чол. Загальний дохід (січень-серпень 2016 року) складає 104535,3 тис грн, який складається з реалізації послуг національної пошти (69,0%), фінансових послуг (17,8%), торгівлі (8,2%) та інших комерційних послуг (5,1%).
Миколаївська дирекція:
Середньооблікова чисельність персоналу становить 2312,9 чол. Загальний дохід (січень-серпень 2016 року) складає 55136,6 тис грн, який складається з реалізації послуг національної пошти (70,5%), фінансових послуг (16,4%), торгівлі (8,2%) та інших комерційних послуг (3,8%).
Одеська дирекція:

Середньооблікова чисельність персоналу становить 3851,9 чол. Загальний дохід (січень-серпень 2016 року) складає 122025,1 тис грн, який складається з реалізації послуг національної пошти (76,4%), фінансових послуг (11,9%), торгівлі (6,8%) та інших комерційних послуг (1,7%).
Херсонська дирекція:
Середньооблікова чисельність персоналу становить 2013,3 чол. Загальний дохід (січень-серпень 2016 року) складає 65650,0 тис грн, який складається з реалізації послуг національної пошти (63,1%), фінансових послуг (23,5%), торгівлі (9,4%) та інших комерційних послуг (3,1%).
Львівська дирекція:
Середньооблікова чисельність персоналу становить 3208 чол. Загальний дохід (січень-вересень 2016 року) складає 159 218,4 тис. грн, який складається з реалізації послуг національної пошти (73,8%), фінансових послуг (13,3%), торгівлі (4,5%) та інших комерційних послуг (3,9%).
Полтавська дирекція:
Середньооблікова чисельність персоналу становить 2481 чол. Загальний дохід (січень-серпень 2016 року) складає 97 841,2 тис грн, який складається з реалізації послуг національної пошти (69,9%), фінансових послуг (16,2%), торгівлі (8,9%) та інших комерційних послуг (4,9%).
Сумська дирекція:
Середньооблікова чисельність персоналу становить 1911 чол. Загальний дохід (січень-серпень 2016 року) складає 76 097,5 тис грн, який складається з реалізації послуг національної пошти (66,5%), фінансових послуг (16,5%), торгівлі (14,3%) та інших комерційних послуг (2,2%).
Харківська дирекція:
Середньооблікова чисельність персоналу становить 3841 чол. Загальний дохід (січень-серпень 2016 року) складає 189 773,9 тис грн, який складається з реалізації послуг національної пошти (78,8%), фінансових послуг (15,0%), торгівлі (7,8%) та інших комерційних послуг (2,5%).
Черкаська дирекція:
Середньооблікова чисельність в еквіваленті повної зайнятості становить 2087 чол. Загальний дохід (січень-вересень 2016 року) складає 89 435,8 тис грн, який складається з реалізації послуг національної пошти (68,7%), фінансових послуг (20,0%), торгівлі (8,9%) та інших комерційних послуг (2,4%).