Укрпошта оголосила відкритий відбір на посаду нового керівника Кіровоградської дирекції

1354134

 

Метою нової керівної команди Укрпошти є здійснення швидку ринкову трансформацію компанії, зробити Укрпошту ефективною, прозорою, сучасною технологічною компанією, яка буде надавати своїм клієнтам послуги найвищої якості та посилить свої позиції на ринку поштових, фінансових та логістичних послуг.

 

Для цього Укрпошта розпочинає пошук фахівців, що допоможуть підвищити якість та ефективність управління регіональними дирекціями компанії. Зокрема, сьогодні починається відкритий відбір нового керівника Кіровоградської дирекції.

 

Ми запрошуємо взяти участь у відкритому відборі професіоналів, що мають значний досвід роботи від 5 років на керуючих посадах в банківській сфері, в мережевих рітейлах, комерційних організаціях з чисельністю не менш ніж 100 чоловік. Зі свого боку, “Укрпошта” пропонує амбіційні завдання та мандат на здійснення трансформацій дирекції, ринкове винагородження за роботу та бонусну систему мотивації”, – заявив з цього приводу Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

 

Запрошуємо взяти участь у відкритому відборі на посаду Директора Кіровоградської дирекції.

 

Основні обов’язки:
∙ Операційне управління філіалом з метою забезпечення досягнення цільових операційних і фінансових показників, ефективна організація його виробничо-господарської та іншої діяльності;
∙ Оцінка ефективності наявних процедур, оптимізація існуючих бізнес-процесів та проведення відповідних змін з впровадженням нових сучасних та передових ідей та підходів;
∙ Розвиток нових видів продуктів та послуг в регіоні;
∙ Виконання затвердженого річного фінансового плану філіалу, досягнення фінансово-економічних показників, передбачених бізнес-планом філіалу;
∙ Ефективне використання основних фондів, трудових, матеріальних та фінансових ресурсів;
∙ Підвищення професійної підготовки персоналу, формування корпоративної культури, підтримування високих особистих та професійних стандартів співробітників філії, в тому числі чесність, клієнтоорієнтованість, тощо.

 

Успішний кандидат має відповідати наступним вимогам:
1. Вища економічна або технічна освіта, післядипломна освіта в галузі управління (MBA) буде перевагою;
2. Досвід роботи від 5 років на керівних посадах в банківській сфері, в мережевих рітейлах, комерційних організаціях з чисельністю не менш ніж 100 чоловік;
3. Відповідні знання, уміння та навички, необхідні для виконання посадових обов’язків;
4. Володіння стратегічним та аналітичним мисленням, розумінням сучасних проблем галузі;
5. Готовність приймати управлінські рішення та відповідати за них;
6. Здатністю генерувати нові ідеї та реформаторські рішення, втілювати їх у життя;
7. Досвід успішного впровадження змін в організації буде перевагою.

 

Ключові критерії оцінювання:
∙ Орієнтація на досягнення результату – орієнтація на досягнення усіх поставлених цілей та виконання завдань на будь-яких ділянках і за будь-яких обставин. Вміння ефективно працювати в рамках запланованого графіку, використовуючи логічний, систематичний та послідовний підхід. Вміння розставляти пріоритети у власній роботі та роботі підлеглих.
∙ Управлінська зрілість – досвід роботи на посаді керівника у великій організації та підтверджені професійні досягнення, стійкість в кризових ситуаціях.
∙ Управління змінами – уміння керувати колективом в умовах невизначеності, уміння керувати реформами та запроваджувати різні інструменти і комплексні системи, які збільшують ефективність роботи.
∙ Управління командою – вміння підібрати мотивованих співробітників та розвивати команду, організовувати, підтримувати та контролювати її роботу, прозоро та ефективно здійснювати комунікації, впроваджувати нові стандарти роботи бути послідовним.
∙ Проактивність – активність й ініціатива, праця на випередження, позитивне мислення, корисна енергія, пробивна сила, вміння самостійно приймати рішення та брати за них відповідальність. Уміння бачити кілька способів вирішення завдань і знаходити вихід з нестандартних ситуацій. Вміння знаходити нові способи вирішення професійних завдань.

 

Кандидатам, які мають бажання взяти участь у відборі, пропонується не пізніше 30 вересня 2016 року надати в електронній формі такі документи:
✓ Резюме довільної форми (з зазначенням рівня бажаної заробітної платні та можливим строком виходу на роботу у випадку перемоги);
✓ Структуровану презентацію PowerPoint (до 10 слайдів) з аналізом регіонального ринку логістичних, транспортних та поштових послуг, вашим баченням перспектив та основних напрямків розвитку підприємства.
Пропонуйте 3-5 першочергових дій для збільшення продажу сервісів та послуг Регіональної філії Укрпошти, особливо у таких напрямках як співпраця з інтернет – магазинами, продаж фінансових послуг та співпраця з комунальними підприємствами.

 

Інформаційна довідка:
Зараз у мережі Кіровоградської дирекції 538 центрів обслуговування споживачів та відділень поштового зв’язку, з яких 464 сільських. Середньооблікова чисельність персоналу становить 2 104 чол. Надається більш ніж 50 видів поштових послуг. Загальний дохід (січень-липень 2016 року) сягає 51103 тис грн, який складається з реалізації послуг національної пошти (68%), фінансових послуг (19%), торгівлі (10%) та інших комерційних послуг (2%).

 

Відкритий відбір передбачає 3 етапи:
1) Оцінка відповідності наданих документів заданим критеріям та якість презентації.
2) Тестування за допомогою опитувальника HCS Integrity Cheсk – інструмент для оцінювання коректності, порядності та чесності.
3) Особиста співбесіда з комісію по відбору.
Документи слід надсилати до 30 вересня на електронну адресу ukrposhta.hr@gmail.com