Укрпошта оптимізувала тарифи на міжнародні відправлення по основних експортних напрямках для посилок масою понад 10 кг

Upost_LOGO & STYLE

Укрпошта активно розвиває експортний напрямок, частка якого зросла на третину з початку року.
 
Компанія з 1 серпня знизила тарифи на міжнародні відправлення по ключових напрямках для експортерів – США, Китаю, Канаді, Австралії, та скоригувала ціни для країн ЄС.
 
Тарифи на універсальні послуги з пересилання міжнародних відправлень вагою до 10 кг залишилася без змін. Зміни відбулися для міжнародних відправлень вагою 10-30 кг.
 
Зокрема, вартість пересилання відправлень авіатранспортом до США, Китаю, Канади, Австралії знижена на 25%, до Гонконгу, Японії, Південної Кореї – на 20%, Італії, Іспанії, Франції – на 5%.
 
Для відправлень до Молдови та Росії компанія покращує якість наземного сполучення і знижує вартість пересилання на 25% та 23% відповідно.
Укрпошта розпочинає активну співпрацю з регулярними відправниками. Корпоративні клієнти при укладанні угоди на обслуговування можуть отримати знижку від 5% до 25% на пересилання міжнародних відправлень та отримати безкоштовні консультації штатного митного брокера.
 
За детальною інформацією звертайтеся до Контакт-центру ПАТ “Укрпошта” за тел. 0 800 300 545.
 
Укрпошта має найбільшу мережу в Україні й може оформити міжнародне відправлення в 11 500 відділеннях в найвіддаленішому куточку країни. Маючи партнерство с 192 національними поштами, Укрпошта може доставляти відправлення в 234 країни та території в рамках спрощеного митного оформлення товарів.