Укрпошта переглядає контрактні відносини для підвищення рентабельності підприємства

2710
 

Укрпошта переглядає контрактні відносини, аби беручи до уваги соціальну відповідальність перед своїми клієнтами, працювати без збитку для підприємства. В рамках цієї політики Укрпошта тимчасово призупиняє приймання комунальних платежів на рахунки київського комунального підприємства „Головний інформаційно-обчислювальний центр” (далі – ГІОЦ).

 

Такий крок зумовлений нерентабельністю співпраці УДППЗ «Укрпошта» із Головним інформаційно-обчислювальним центром, про що засвідчив аналіз економічної ефективності надання послуг, зокрема, послуги із приймання платежів за договором з КП “ГІОЦ”, проведений Укрпоштою у другій половині 2016 року. За даними аналізу, винагорода від прийнятих від населення платежів, яку отримує за свої послуги Київська міська дирекція Укрпошти, не забезпечує покриття витрат дирекції на надання таких послуг та є збитковою для компанії.

 

З урахуванням цього факту та законодавчо встановленою забороною для державного підприємства надавати збиткові послуги (за винятком універсальних поштових послуг), у грудні Укрпошта звернулася до ГІОЦ із пропозицією підняти тариф на послуги Укрпошти з приймання платежів. Оскільки КП ГІОЦ відмовило у зміні тарифу, а строк дії відповідного договору між двома підприємствами завершувався 31 грудня 2016 року, Укрпошта ухвалила рішення не подовжувати строк дії договору на невигідних для себе умовах.

 

Укрпошта приносить вибачення своїм клієнтам, що проживають у м. Київ та сплачують комунальні платежі на рахунок ГІОЦ через Укрпошту, за спричинені незручності та сподівається на якнайшвидше відновлення співпраці із КП ГІОЦ на взаємовигідних умовах. Для позитивного врегулювання даної ситуації Укрпошта здійснила вже низку спроб пошуку взаємовигідного рішення проблеми із ГІОЦ, зокрема, направляла на його розгляд оновлений проект договору про приймання платежів.

 

Водночас, до моменту відновлення такої співпраці, жителі м. Київ можуть сплачувати рахунки за повідомленнями КП ГІОЦ через відділення комерційних банків та різноманітні сервіси електронних платежів.

 

Довідково:
КП ГІОЦ формує повідомлення на сплату рахунків за:
– Централізоване водовідведення гарячої води
– Централізоване постачання холодної води та водовідведення
– Утримання будинків та прибудинкових територій
Покриття КП ГІОЦ – м. КИЇВ.