Укрпошта почала тестувати систему Dozorro Index

logo-1
Укрпошта першою з державних закупівльників розпочала використовувати нову аналітичну систему Dozorro Index для контролю своїх підрозділів та роботи над підвищенням ефективності закупівель у тестовому режимі.
 
Система Індексу найкращих практик Dozorro Index розроблена з урахуванням практичних результатів роботи різних компаній в електронній системі ProZorro. Як зазначив під час презентації перший заступник міністра економічного розвитку та торгівлі Максим Нефьодов, система індексів вибудувана на основі мільйона торгів та звітності про них, вона є зручним моніторинговим інструментом для визначення слабких місць компанії у роботі з закупівлями завдяки порівнянню із умовною середньою компанією.
 
«Згідно з останніми даними моніторингового порталу Dozorro Укрпошта є одним з набільш відповідальних замовників у системі ProZorro. Ми ставимо собі на меті стати зразковим замовником, що надихає інші державні компанії купувати ефективно та якісно, – зазначила директор Департаменту конкурсних торгів Надія Бігун. – Завдяки співпраці з розробниками індексу, ми маємо незалежну оцінку діяльності 29 тендерних комітетів Укрпошти, а також найкращі практичні зразки для впровадження у нашій компанії».
 
За словами Надії Бігун, до застосування індексів рейтингування регіональних тендерних комітетів Укрпошти відбувалося за критеріями, розробленими власне Департаментом конкурсних торгів. Впровадження системи дозволить уніфікувати критерії та розробити єдині правила для розуміння ефективності роботи регіональних дирекцій компанії і як наслідок – Укрпошти загалом серед подібних компаній.