Укрпошта презентувала новий автопарк компанії в Харкові

Сьогодні, 16 квітня, Харківська регіональна філія ПАТ «Укрпошта» на вокзальній площі перед Головпоштамтом просто неба демонструвала нові авто міського та районного сполучення, які здійснюватимуть доставку пошти та кур’єрську доставку.

В. о. генерального директора Укрпошти Ігор Смілянський та Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична передали ключі від нових машин працівникам компанії, що працюватимуть в регіоні.

«Сьогодні ми презентуємо 10 нових автомобілів, що працюватимуть на маршрутах Харківщини. Загалом в цей регіон передано 37 машин — це найбільша кількість нового транспорту, що ми придбали для областей. Головна пошта країни стає швидше та якісніше для наших клієнтів, розвиток компанії є нашою стратегічною ціллю»,— зазначив Ігор Смілянський.

Голова Харківської ОДА наголосила на важливості оновлення автотранспорту саме на місцях та розвитку кур’єрської доставки.
«Це оновлення автопарку на 25 відсотків — такого в нашій області не було дуже давно,— заначила Юлія Світлична.— Нові автівки обслуговуватимуть не тільки місто Харків, але й 7 районів області — їздитимуть у найвіддаленіші села прикордонних районів. Сьогодні домовилися про те, що Укрпошта буде розвивати в тому числі й логістичні свої можливості на території області, а обласна державна адміністрація цьому сприятиме».

Окрім авто, компанія презентувала для широкого загалу нові послуги, серед яких — послуга SmartBox (відправлення без зважування за однією ціною по всій Україні), унікальна на українському ринку доставки.