Укрпошта презентувала в Чернігові новий автопарк

11 червня ПАТ «Укрпошта» на Красній площі в Чернігові демонструвала 21 нове авто, які здійснюватимуть доставку пошти та кур’єрську доставку, працюватимуть у якості пересувних поштових відділень.

«Наразі наша компанія активно оновлює автопарк, запускаючи нові маршрути, розвиваючи кур’єрську доставку і, що особливо актуальне для Чернігівщини, реалізовуючи проект пересувних відділень. Пересувні відділення мають забезпечити надання Укрпоштою необхідних поштових та фінансових послуг навіть у найвіддаленіших населених пунктах Чернігівщини, в яких відсутні стаціонарні відділення зв’язку або їх утримання є нерентабельним. Перші 23 поштові бригади вже виходять на маршрути, до кінця літа плануємо вивести загалом 130 бригад, які пересуватимуться на нових сучасних авто, обладнаних кондиціонером та GPS-навігатором» – зазначив в.о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський.

«Вперше за багато років чернігівська Укрпошта отримала таку кількість нових авто. Це ще один крок до вдосконалення якості послуг та створення належних умов праці для нашого персоналу. Частина з нових авто братимуть участь в проекті пересувних поштових відділень», – зауважила керівник регіональної дирекції Олена Дорошенко.

Вона також додала, що напередодні відбулось підписання Меморандуму між Чернігівською дирекцією Укрпошти та Робочою групою з вивчення та вирішення питань щодо реформування об’єктів поштового зв’язку.

На заході Ігор Смілянський вручив ключів від автотранспортних засобів водіям Цеху перевезення пошти.

Окрім авто, компанія презентувала поштові послуги, серед яких – унікальні на ринку «Власна марка» та «SmartBox».
Бажаючі могли взяти участь у розіграші передплати на періодичні видання Чернігівщини.

Довідково: Меморандум між філією Чернігівська дирекція ПАТ «Укрпошта» та робочою групою з вивчення та вирішення питань щодо реформування об’єктів поштового зв’язку філії Чернігівська дирекція ПАТ «Укрпошта» на території Чернігівської області.