Укрпошта презентувала в Одесі новий автопарк

Сьогодні, 6 квітня, Одеська регіональна філія ПАТ «Укрпошта» на площі перед обласною державною адміністрацією просто неба демонструвала нові авто міського та районного сполучення, які здійснюватимуть доставку пошти та кур’єрську доставку.
 
«Наразі наша компанія активно реформується: працюємо над вдосконаленням логістичних процесів, запуском нових послуг і продуктів, посилюємо потужності кур’єрської доставки, навчаємо персонал. Лише за минулий рік Укрпошта закупила нових авто більше, ніж за останні 5 років. 14 новеньких автомобілів вже працюють на маршрутах Одещини», – зазначив керівник регіональної філії Укрпошти Сергій Дрозд.
 
Перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський зазначив: «Сьогоднішній захід свідчить, що Укрпошта працює над тим, щоби її сервіс був доступним і комфортним для населення. У багатьох віддалених селах саме завдяки Укрпошті можна отримати газети, пенсії. Важко переоцінити те соціальне навантаження, яке несе пошта для жителів області, тому з боку облради, депутатського корпусу ми робимо все, щоб допомогти розвитку амбітних планів компанії. Сервіс Укрпошти має бути якісним і по-справжньому європейським».
 
Окрім авто, компанія презентувала для широкого загалу нові послуги, серед яких – послуга SmartBox (відправлення без зважування за однією ціною по всій Україні), унікальна на українському ринку доставки.
 
Також всі охочі могли взяти участь в акції «Привіт з Одеси» та відправити листівку з погашеною щойно маркою близьким і знайомим у будь-який куточок країни.

1
2
3