Укрпошта презентувала художній конверт до 400-річчя Києво-Печерської лаври

121

25 грудня 2015 року Укрпошта спільно з Національним Києво-Печерським історико-культурним заповідником урочисто презентувала та здійснила спецпогашення художнього маркованого конверта «400-річчя з часу заснування друкарні Києво-Печерського монастиря. 01001. Київ».

 

Церемонія презентації та спецпогашення відбувалася у корпусі «Келії соборних старців» Києво-Печерського заповідника. Там же і встановлена виставка «Друковано в Святой Великой Лавре Киевопечарской», на якій за допомогою оригінальних та копійованих матеріалів описана історія виникнення та розвитку лаврської друкарні, її роль в культурному та науковому житті українських земель та вплив на інші православні країни. Відвідати виставку можна буде протягом всього наступного року.

 

У церемонії спецпогашення взяли участь в. о. директора Київської міської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олександр Зубик та генеральний директор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Любомир Михайлина.

 

«Києво-Печерська Лавра віддавна є культурним та науковим центром, тому цілком логічно має власну друкарню. Вже 400 років звідси виходять релігійні, богословські та навчальні книги. Тому на знак вшанування важливої ролі лаврської друкарні з ініціативи керівництва Києво-Печерського заповідника Укрпошта випустила ювілейний художній конверт», – зазначив керівник Київської міської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олександр Зубик.

 

Відтепер художні марковані конверти «400-річчя з часу заснування друкарні Києво-Печерського монастиря. 01001. Київ» можна придбати у відділеннях Укрпошти по всій Україні.