Укрпошта прискорила доставку посилок e-commerce з Китаю

Завдяки розширенню співпраці між Укрпоштою та Поштою Китаю, українці зможуть отримувати товари, замовлені через китайські інтернет-магазини, швидше – впродовж 7-10 днів з моменту замовлення.

 

Е-пакети – посилки з товарами електронної комерції (до 2 кг), придбаними на китайських торгових майданчиках «AliExpress», «Taobao», «Tmall» та китайського підрозділу «eBay», доставлятимуться у найкоротші строки на підставі укладеного договору між Укрпоштою та підрозділом послуг експрес та логістики групи компаній Пошта Китаю. Технологічно для пришвидшення доставки е-пакети будуть надсилатися не загальним, а окремим потоком.

 

«Одним із пріоритетів у роботі Укрпошти є розширення співпраці з поштовими службами різних країн. Пошта Китаю є одним з найбільших поштових операторів світу, бум електронної торгівлі відчутний у Китаї як ніде, – відзначає в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук. – Сподіваюся, Укрпошта стане надійним провідником між українськими споживачами та китайськими торговими майданчиками, оскільки наші послуги – зручні та доступні для всіх мешканців країни».

 

До офіційного старту прискореної доставки товарів електронної комерції з Китаю, послуга проходила тестування протягом декількох місяців.

 

Поштова група Китаю є одним з найбільших поштових операторів світу, якому належить близько 60% глобального об’єму пересилань. До групи входять три державні поштові підприємства, розділені за основними напрямками діяльності: класичні поштові послуги, експрес доставка та логістичні послуги, а також поштовий банк (фінансові послуги).