Укрпошта пропонує замовити «Власну марку» з портретом Надії Савченко

Нещодавно Укрпошта у знак підтримки та в подарунок Надії Савченко виготовила поштову марку з її портретом за проектом «Власна марка». Ця новина сколихнула прихильників відважної українки і філателістів, які одразу виявили бажання мати у своїх колекціях унікальні екземпляри.

 

Аби виконати замовлення філателістів та прихильників, Укрпошта звернулась із проханням про допомогу в реалізації цього проекту до сестри Надії – Віри. Вона одразу відгукнулася і майже миттєво надіслала десяток фотографій сестри з власного архіву. Використовуючи ці портрети, Укрпошта підготувала кілька варіантів маркових аркушів за проектом «Власна марка». Тож відтепер кожен бажаючий може замовити «Власну марку» із портретом Надії Савченко.

 

Замовити унікальну «Власну марку» можна на сайті Укрпошти, надіславши замовлення на електронну адресу vlasnamarka@ukr.net та вказавши при цьому номер зображення аркуша. Також “Власну марку” можна замовити:
• особисто – у дільниці «Власна марка» Київської міської дирекції УДППЗ “Укрпошта” (вул. Хрещатик, 22, м. Київ-1, 01001 тел. 044 278 57 78);
• поштою – надіслати замовлення на адресу дільниці “Власна марка” Київської міської дирекції УДППЗ “Укрпошта” із зазначенням номеру зображення аркуша (вул. Хрещатик, 22, м. Київ–1, 01001).