Укрпошта проводить службову перевірку діяльності керівництва ДОПП

12 листопада створено комісію зі службової перевірки щодо інформації про вимагання неправомірної вигоди керівництвом Дирекції оброблення та перевезення пошти УДППЗ «Укрпошта». Наразі Полінський О.М. увільнений від виконання обов’язків директора ДОПП.

 

Попередньо 11 листопада правоохоронними органами був здійснений обшук приміщень ДОПП за ухвалою Голосіївського районного суду м. Києва. Крім предметів та документів з місця обшуку нічого вилучено не було.

 

«Боротьба з корупцією є одним з пріоритетних напрямків реформування Укрпошти. Ми всіляко сприятимемо слідству задля встановлення фактів. Якщо інформація про вимагання буде підтверджена, винуватці мають понести покарання у повній мірі. Ми шоковані, прикро, що деякі посадові особи і досі не зрозуміли, що часи змінилися – нам необхідно очистити всю систему. Кричущі випадки неправомірних дій та хабарництва на одному з найбільших державних підприємств мають бути викорінені назавжди – це моя принципова позиція», – заявив очільник Укрпошти Михайло Паньків.