Укрпошта розпочинає конкурс «Краща поштова марка України 2015»

Для привернення уваги громадськості до поштової мініатюри та збільшення чисельності її шанувальників з 25 січня 2016 року Укрпошта оголошує конкурс «Краща поштова марка України 2015».

 

Конкурс, який вже став традиційним, допоможе визначити найкращі зразки філателістичної продукції, які випустила Укрпошта впродовж 2015 року.

 

«Обрання кращої поштової марки України є чудовою можливістю оцінити роботу і художників, й Укрпошти та зрозуміти, якій тематиці віддають перевагу українці, – пояснює в. о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук. – Вважаємо, що саме поціновувачі філателістичної продукції зможуть вибрати достойний продукт».

 

Учасником конкурсу може стати будь-хто. Для участі необхідно надіслати заповнені листи-анкети з позначкою «Конкурс «Краща поштова марка України 2015» на поштову адресу відділу реалізації філателістичної продукції (вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001), або на електронну адресу filateliya@ukrposhta.com. В анкеті учасника потрібно вказати свої пропозиції щодо того, які три поштові марки (блоки, малі аркуші), введені в обіг у 2015 році, можуть посісти, відповідно, І, ІІ і ІІІ місце. Зображення марок, які беруть участь в конкурсі, можна побачити нижче.

 

Конкурс триватиме до 25 березня 2016 року. За його результатами компетентне журі визначить найкращу поштову продукцію відповідно до того, скільки балів наберуть учасники.

 

За допомогою жеребкування оберуть авторів трьох листів, які віддали свої голоси за марку-переможницю. Обрані автори отримають нагороди – добірки філателістичної продукції, які складаються з книги «Поштові марки України 2014», сувенірного буклету «Поштові марки України 2015» та клясера для марок.

 

Запрошуємо взяти участь у конкурсі усіх поціновувачів філателії та небайдужих до розвитку українського марковидавництва!