Укрпошта розширює горизонти

7777

Укрпошта продовжує постійно набирати обертів на міжнародному рівні. Зокрема підприємство пропонує споживачам послугу з обміну згрупованими міжнародними відправленнями «Консигнація».

 

Консигнація – економічно вигідна послуга для доставки посилок з Європи. Надання цієї послуги дозволяє швидко отримувати замовлення з інтернет-магазину через поштові служби країни-відправника та одержувача. Укрпошта почала співпрацювати, пропонуючи споживачам послугу «Консигнація» з Німеччиною, Чехією, Словацькою Республікою та Естонією. З моменту запровадження Укрпоштою спільно з Естонською поштою послуги з обміну міжнародними згрупованими відправленнями з липня цього року вже близько 150 тис. клієнтів отримали свої замовлення.

 

«Ми надали можливість всім українцям безпечно, зручно та доступно замовляти товари з інтернет-магазинів, – відзначає керівник Укрпошти Ігор Ткачук. – Укрпошта виступає надійним посередником між продавцями онлайн-магазинів і українськими споживачами, забезпечуючи вчасну доставку у будь-яку точку країни. Постійне зростання кількості замовлень свідчить, що для українців ця послуга є актуальною».

 

Наразі на етапі підписання знаходиться договір з Поштою Казахстану про обмін згрупованими поштовими відправленнями «консигнація», як вхідними, так і вихідними, між Україною та Казахстаном. Це дозволить зручно та вигідно робити покупки в онлайн-магазинах.