Укрпошта розширює можливості для послуги міжнародної післяплати з поштою Казахстану

У межах стратегічного партнерства Укрпошта оптимізує послугу післяплати з поштовим оператором Казахстану – Казпочтою.
 
«Раніше ми запустили спеціальні умови доставки і понизили на 40% тариф на доставку e-commerce відправлень з України в Казахстан. І оскільки ми продовжуємо розширювати співпрацю з Казахстаном і з Казпоштою зокрема, то розробили домовленість про запуск послуги післяплати зі фіксованою комісією 3% для отримувачів у Казахстані», – зазначає заступник директора департаменту з міжнародних операцій в Укрпошті Юлія Павленко.
 
Відтепер український підприємець, розміщуючи світ товар на вже на існуючих торгових платформах в Казахстані (наприклад, на сайтах-лідерах казахського ecommerce Satu.kz та Lamoda.kz) або відкриваючи власний інтернет-магазин, підписує договір на обслуговування Укрпоштою. Завдяки цьому він зможе відправити товар з можливістю післяплати, вказуючи суму до оплати в тенге. Після вручення клієнтові товару отримує на своєму банківському рахунку кошти в гривні, що є дуже зручним в плані валютообмінних операцій.
 
Маючи безмитний ліміт на пересилання товарів в поштових відправлення на рівні до 1000 євро на місяць, Казахстан є активним партнером України в експорті, тому така ініціатива поштових операторів сприятиме ще більшому розвиткові електронної комерції між нашими країнами.
 
Укрпошта, окрім Казахстану, також надає послугу післяплати для відправлень у Білорусь, Росію, Молдову та Чехію.