Укрпошта спрощує та знижує тарифи на універсальні послуги по основним видам відправлень

logo-1
 

Нові граничні тарифи Укрпошти на універсальні послуги поштового зв’язку, затверджені НКРЗІ, в цілому зменшать вартість пересилання посилок в межах України та для ряду основних країн, які є ключовими для міжнародних відправлень. Ці зміни заплановані до впровадження з 1 січня 2018 року.
 
«Для нас було важливо вирівняти перекоси у тарифах. Тому ми їх спрощуємо та приводимо до єдиної логіки. Так, вартість відправлень посилок від 3 кг була неконкурентна і завелика. Після змін тарифи будуть найдоступнішими на ринку поштово-логістичних послуг в усіх вагових категоріях. А оновлення зонування для міжнародних відправлень дасть можливість розвивати важливі для клієнтів ключові напрямки пересилання», – підкреслює в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Смілянський.
 
«На жаль, у ЗМІ розповсюджується некоректна інформація щодо нових тарифів на універсальні послуги. Хочу заспокоїти клієнтів та повідомити, що зростання вартості міжнародних відправлень на 43% не відбувається, а у більшості груп відправлень тарифи навіть знижені. Наприклад, дешевшими стане проста внутрішня письмова кореспонденція, посилки вагою понад 3 кг як в межах області, так і в межах України за рахунок зменшення доплати за 1 кг. Тобто чим більша вага посилки, тим менше заплатить клієнт . Для тих, хто пересилає міжнародні посилки вагою до 10 кг, наприклад, у США, Австралію, Китай, тариф також знижено в найпопулярнішій вазі від 6 до 10 кг», – відзначив перший заступник генерального директора Укрпошти Олександр Перцовський.
 
Збільшення граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку з міжнародної доставки стосується тільки листів і бандеролей.
Так, рішенням НКРЗІ Укрпошта приводить до єдиного рівня ціни двох однакових за своєю суттю продуктів на міжнародну доставку: бандероль до 2 кг і дрібний пакет до 2 кг. В той же час тариф на пересилання дрібного пакета не підвищується.
 
Щодо тарифів на міжнародні посилки, зміна ціни відбудеться тільки для посилок до 10 кг (детальніше в таблиці). Тариф на міжнародні посилки від 10 до 30 кг не зміниться. Саме він для ключових країн був знижений з 1 серпня 2017 – у США, Канаду, Австралію, Китай, Росію до 23%. Для Казахстану, Литви, Латвії, Молдови і Грузії для постійних відправників Укрпошта запровадила спеціальний тариф на 40-50% дешевше стандартного. Передбачена і знижка в 5% за використання API і «особистого кабінету». Також для постійних відправників при укладанні договору буде передбачена знижка за обсяги, які розраховуються індивідуально.
 
Тариф Укрпошти на міжнародну доставку залишаться найнижчим і забезпечує доставку за спрощеною митною процедурою з України до будь-якого населеного пункту в 234 країнах та виділених регіонах світу.
 
Основні зміни у Граничних тарифах на універсальні послуги поштового зв’язку в порівнянні з чинними:
1.Зменшення тарифів на посилки вагою понад 3 кг як в межах області так і в межах України за рахунок зменшення доплати за 1 кг.
В результаті зміни тарифи на пересилання посилки в межах України зменшаться на:
масою 5кг – на 3 грн (до 25 грн),
масою 7 кг – зменшиться на 7 грн (до 29 грн),
масою 10кг – зменшиться на 13 грн (до 35 грн).
2.Знижено тарифи на пересилання посилок до основних країн за обсягами. Наприклад, вартість пересилання посилки авіатранспортом в США та Канаду масою 5 кг знизилась на 0,2 дол. США, масою 10 кг – на 6,8 дол. США.
3. Доплата за рекомендований лист залишилася на тому ж рівні, що і в чинних тарифах.
4. Введено окремий соціальний тариф для пересилання простих листів масою до 20 грам для військовослужбовців (3 грн);
5. Спрощення вагових категорій та відповідних комбінацій тарифів (з 35 до 16 комбінацій) та зниження тарифів на більшій вазі в письмовій кореспонденції.
6. По міжнародних посилках тарифи в новій редакції встановлено в залежності від зрозумілих зон географічного розташування.
7. Збільшення граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку стосується тільки листів і бандеролей. Укрпошта приводить до єдиного рівня ціни двох однакових за своєю суттю продуктів: бандероль до 2 кг і дрібний пакет до 2 кг. В той же час тариф на пересилання дрібного пакета залишається без змін.

 
TARYFY NA PROSTU VNUTRIShNIu PYSMOVU KORESPONDENTsIIu 3
TARYFY NA PERESYLANNIa POSYLOK DO 10KH V MEZhAKh OBLASTI 3
TARYFY NA PERESYLANNIa POSYLOK DO 10KH V MEZhAKh UKRAINY 3
ZMINA TARYFIV NA MIZhNARODNI VIDPRAVLENNIa ZA OSNOVNYMY KRAINAMY 3