Укрпошта тестує доставку пошти дронами

777777
 

Укрпошта тестує новий вид доставки за допомогою дронів посилок вагою до 3 кг. Презентація та пробний запуск поштового дрону відбувся 1 червня у м. Буча, під Києвом.

 

Дрони для реалізації ініціативи Укрпошти надала ізраїльська компанія Flytrex.

 

«Сьогодні поштові та логістичні технології бурхливо розвиваються. З’являються нові можливості швидкої та зручної доставки пошти, в тому числі розвиток онлайн-торгівлі потребує нових логістичних рішень. Укрпошта має йти в ногу з часом для забезпечення якісного виконання покладених на неї обов’язків. Саме тому ми вирішили протестувати новітній тип доставки – повітряний, за допомогою дронів», – розповів керівник Укрпошти Ігор Ткачук.

 

Під час тестового польоту дрон доставив посилку за зазначеним маршрутом адресату.


 
 
 
 
 

За день дрон тестованої моделі здатний здійснити 10 доставок. Враховуючи низький рівень витрат на електроенергію та відсутність витрат на паливо, така техніка є оптимальною для поштових потреб. Безпілотник адаптований до різних кліматичних умов, тому він буде ефективно працювати як в літню спеку, так і взимку.

 

За інформацією компанії Flytrex, дрон, що тестують, має унікальний механізм вивільнення з антисаботажними можливостями, пропонуючи найбезпечніший спосіб доставки кінцевим користувачам. Пристрій здатний перевозити 3 кг пакети на відстані 23 км зі швидкістю до 70 км / год.

 

«Світовий досвід показує, що популярність дронів зростає. Низка поштових адміністрацій світу, зокрема пошта США, Німеччини, Швейцарії, Австралії, вже інтенсивно тестує подібне обладнання, – зазначив керівник Укрпошти Ігор Ткачук. – Зараз ми розглядаємо можливість впровадження цієї техніки для доставки посилок. Остаточне рішення про доцільність використання безпілотників у роботі Укрпошти зможемо ухвалити лише після комплексного тестування».