Укрпошта відзначила кращі обласні пошти України

Вручення Сертифікату в.о. директора Донецької дирекції Укрпошти Пушкіну О.О.

За результатами роботи упродовж дев’яти місяців 2015 року Укрпошта визначила найкращі дирекції підприємства по всій Україні.

 

Найкраще спрацювала та посіла перше місце за системою рейтингової оцінки діяльності філіалів Донецька дирекція Укрпошти. За особистий вклад у досягнення позитивних результатів наказом в.о. генерального директора Укрпошти Ігоря Ткачука всіх працівників Донецької дирекції підприємства буде відзначено премією.

 

За високий рівень організації виробництва, значні досягнення в забезпеченні споживачів сучасними надійними та якісними послугами поштового зв’язку друге та третє місце в рейтингу зайняли Харківська та Волинська дирекції Укрпошти відповідно.

 

Найстаранніших працівників дирекцій, які за результатами виробничої та фінансово-господарської діяльності за 9 місяців ц.р. забезпечили прибуткову діяльність, також буде премійовано, зокрема кращих поштовиків Донецької, Харківської, Волинської, Вінницької, Херсонської, Чернівецької, Рівненської, Тернопільської, Київської обласної, Житомирської, Львівської, Київської міської, Закарпатської, Черкаської, Одеської дирекції Укрпошти.

 

«Ми контролюємо та оцінюємо роботу кожного нашого філіалу, – зазначив керівник Укрпошти Ігор Ткачук. – Підприємство має працювати як єдина злагоджена система і тому ми зацікавлені, щоб поштовики працювали ще ефективніше. Відзначаючи кращих працівників за якісну і старанну роботу, ми заохочуємо й інших. Працівники Укрпошти мають пишатися, що працюють заради людей і виконують надзвичайно благородну місію – забезпечують потреби суспільства у поштовому зв’язку та надають соціально значущі послуги населенню всієї держави».