Укрпошта виплачує та доставляє пенсії 5,1 млн українцям

12233444
 

Послуга з виплати та доставки пенсій, грошової допомоги є однією з найбільш поширених та соціально значущих, надається українською поштою впродовж багатьох років. У наданні послуги задіяні понад 11,7 тисяч об’єктів поштового зв’язку, доставку пенсій додому пенсіонерам здійснюють 33 тисячі листонош в усіх населених пунктах країни.

 

За даними Пенсійного фонду в Україні нараховується понад 12 млн пенсіонерів. 5,1 млн пенсіонерів, в тому числі в сільській місцевості 3 млн. отримують пенсії через Укрпошту. Грошову допомогу отримують 0,9 млн осіб, з них 0,6 млн одержувачів проживають в сільській місцевості. Також поштовики забезпечують виплати пенсій та соціальних допомог в населених пунктах, які знаходяться на лінії розмежування Донецької та Луганської областей та підконтрольних Україні територіях.

 

Разом з отриманням пенсій, соціальних допомог українці можуть скористатись поштовими послугами, сплатити комунальні платежі, отримати грошові перекази, придбати необхідні товари та отримати інші послуги.

 

Крім національного оператора поштового зв’язку виплату пенсій в Україні здійснюють також уповноважені банки.

 

Одержувати пенсію через відділення поштового зв’язку або через уповноважені установи банків – особистий вибір кожної літньої людини, адже в будь-якому варіанті послуга для пенсіонера – безкоштовна.