Укрпошта випустить марку до 100-річчя проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР

З нагоди 100-річчя проголошення Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки в єдину незалежну державу Укрпошта випустить поштову марку та маркований аркуш.

Урочисте спецпогашення відбудеться 22 січня о 10.00 в Арт-хабі Укрпошти (вул. Хрещатик, 22) за участю заступника міністра інфраструктури з європейської інтеграції Віктора Довганя та першого заступника генерального директора Укрпошти Олександра Перцовського.

На маркованому аркуші, що складається із 8 марок, надруковані написи: «Однині воєдино зливаються століттями відірвані одна від одної частини єдиної України – Західноукраїнська Народна Республіка (Галичина, Буковина і Угорська Україна) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились одвічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Універсал Директорії УНР 22 січня 1919 року)».

Марка випущена накладом 130 тис. примірників, її номінальна вартість 8 гривень, і з 22 січня її можна буде у спеціалізованих точках з продажу філателістичної продукції.