Укрпошта – врятуймо хворих дітей разом

P70405-121946

Житомирська дирекція ПАТ “Укрпошта” спільно з Міжнародним благодійним фондом “Центр соціальних проектів майбутнього” на початку квітня передали для онкогематологічного відділення обласної дитячої лікарні необхідні для проведення біопсії голки, розчин глюкози, який є джерелом поживного матеріалу та сприяє знешкодженню та виведенню отрути з організму, а також розчин натрію хлориду, який поповнює нестачу рідини в організмі.

 

Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня є спеціалізованим багатопрофільним лікувально-профілактичним закладом III рівня. У Житомирській області це єдина лікарня, де створені всі умови для дітей з онкогематологічними захворюваннями.

 

Дирекція ПАТ “Укрпошта” долучилася до допомоги онкохворим дітям в рамках Всеукраїнської програми Міжнародного благодійного фонду “Центр соціальних проектів майбутнього” “Діти проти раку” ще з квітня 2016 року, і вже більше року платежі на рахунки благодійного фонду приймають навіть у найвіддаленіших населених пунктах області.

 

— Укрпошта надає можливість кожному небайдужому підтримати родини, де є онкохворі діти, в 540 відділеннях поштового зв’язку області або через листонош, переказавши кошти на потреби цієї програми. Навіть невелика допомога кожного з нас може врятувати життя хворого малюка. Адже лікування раку – це довгий і важкий процес, який дуже виснажує організм людини, а тим більше організм дитини.

 

Програма “Діти проти раку” – це термінова медикаментозна допомога важкохворим маленьким пацієнтам, які лікуються у державних медичних закладах. Такої життєво необхідної підтримки вони потребують щоденно. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до благодійної програми “Діти проти раку” через відділення поштового зв’язку.