Укрпошта запускає оновлену послугу кур’єрської доставки з 1 березня

Укрпошта розпочинає поетапне оновлення послуг кур’єрської доставки з 1 березня 2018 року. Стартує масштабна програма розвитку кур’єрської доставки зі столиці, а в подальшому буде масштабована на всі обласні центри країни. Про це повідомив керівник компанії Ігор Смілянський.
 
«Ми значно посилюємо наші потужності з кур’єрської доставки та кур’єрського забору, адже почали активніше співпрацювати із клієнтами сегменту електронної комерції та маємо відповідати їхнім запитам і посилювати наші сервіси. Вже 1 березня офіційно запускаємо його в Києві. 1 квітня автомобілі з кур’єрами поїдуть Львовом, Одесою, Харковом та Дніпром. Потім і в усіх інших обласних центрах», – розповів Ігор Смілянський.
 
Задля перезапуску послуги Укрпошта поповнила автопарк 131 спеціалізованим авто, що будуть доставляти та забирати відправлення клієнтів, позбавивши їх потреби відвідувати відділення та економлячи їхній час. В подальшому спектр можливостей послуги кур’єрської доставки буде розширений, адже додаються не лише авто, але й додаткові майданчики обробки кур’єрських відправлень, посилюється диспетчеризація, програмні продукти для супроводу кур’єрів. Оновлено й систему мотивації кур’єрам (відтепер, вона прив’язана до успішності виконання замовлень), активно проводяться додаткові навчання. .
 
Замовити послугу «Кур’єрська доставка» можливо онлайн в особистому кабінеті, у відділенні поштового зв’язку або за номером контакт-центру (0 800 300 545). Кур’єри здійснюватимуть забір та/або доставку усіх видів поштових відправлень (внутрішніх та міжнародних): листи, посилки, бандеролі без або з оголошеною цінністю. Також вони будуть приймати чи доставляти поштові перекази, приймати різні види платежів та передплату на періодичні друковані видання. Більше інформації можна отримати на сайті компанії.
 
Загалом, протягом минулого року Укрпошта придбала 279 нових авто, а це більше ніж за останні 5 років.
 
«Іноді ви вже помічали нові авто на маршрутах, але не мали змоги детально ознайомитись із можливостями нової Укрпошти. Цієї неділі ми запрошуємо всіх відвідати нашу експозицію нового транспорту, ознайомитись з послугами компанії та поспілкуватись з нашими працівниками», – зауважив Ігор Смілянський.
 
25 лютого Укрпошта продемонструє зразки автомобілів нового автопарку компанії просто неба. Головна пошта країни продемонструє нові магістральні вантажівки, авто міжміських та районних сполучень, а також машини кур’єрської доставки на головній вулиці столиці – Хрещатику. Виставка триватиме з 11:00 до 16:00 біля Головпоштамту.