Укрпошта зберігає почуття

v2

В різних частинах світу День Святого Валентина святкують по-різному, але знають і шанують це свято усі закохані. За давніми традиціями у цей день дівчата та хлопці збиралися разом, писали на папірцях імена і кидали ці листочки в глечик, потім кожен витягав папірця і дізнавався ім’я своєї коханої людини.

 
v3

Одним із символів Дня закоханих є червона чи рожева листівка-валентинка, в якій писали зізнання у коханні чи симпатії та відправляли поштою. Нині Укрпошта – є надійним помічником для закоханих, вчасно доставляючи листи з словами кохання.

 

Напередодні Дня усіх закоханих у головному відділенні поштового зв’язку Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» відбулась святкова акція, яка була присвячена святу любові. 12 лютого всі відвідувачі поштового відділення Луцьк-25 придбавши маркований конверт брали участь у акції. Протягом дня, бажаючих підписати й відправити коханим безкоштовно отриману валентинку було майже сто! Окрім цього учасники акції отримували стік ароматного чаю.

 
v1

Одні учасники акції таємно висловлювали свою симпатію і відправляли сердечка-листівки підписавшись Святим Валентином. Також багато лучан, що з їх же слів прожили разом не один десяток років вкотре відправляли любовні листівочки своїм другим половинкам.

 

«У День закоханих можна не просто освідчитись у коханні, а ще й зробити це якомога романтичніше. Організована акція від Укрпошти закликала від щирого серця привітати із Днем Святого Валентина близьку людину. Адже подарунок, який символізує ваше кохання, можна показати наскільки щирі ваші почуття.», – розповіла заступник директора Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олена Демчук.