Укрпошта знизила тарифи на доставку для експортерів в Азербайджан

Укрпошта розширює можливості на доставку e-commerce відправлень з України в Азербайджан. Компанія підписала двосторонню угоду із поштою Азербайджану, що дало можливість створити спеціальний тариф для постійних відправників.
 
Вартість доставки посилки чи дрібного пакету консигнацією знижена на 20-40% для юридичних осіб за умови укладання угоди з Укрпоштою.
 
«Азербайджан буде цікавий українським експортерам. Це країна має значну купівельну спроможність. До того ж має великий ВВП на душу населення, який за даними Всесвітнього Банку на 2016 р. складає близько 4 тисяч доларів. Крім того, ринок e-commerce Азербайджану досить перспективний, бо ще тільки розвивається. І українські товари користуються попитом у цій країні. Азербайджан активно торгує з Україною і ми бачимо щорічний ріст товарів з України. Тому спеціальний тариф для українських підприємців, що займаються електронною торгівлею, буде ще більше стимулювати їх для продажу своїх товарів в Азербайджан», – відзначила заступник директора департаменту міжнародних операцій Укрпошти Юлія Павленко.
 
Спеціальні тарифи, окрім Азербайджану, діють для відправлень у Казахстан, Молдову, Грузію, Литву та Латвію.
 
Більш детально про знижки на послугу консигнація можна дізнатися у контакт-центрі Укрпошти за тел. 0 800 300 545, на офіційній сторінці компанії у facebook (https://www.facebook.com/ukrposhta) чи регіонального менеджера.