Улюблена справа робить людину щасливою

1

Людина щаслива, коли робота чи улюблене захоплення приносить їй задоволення. А коли щаслива, то стає більш ефективною і результативною у своїй діяльності.

 

В час, коли сучасне суспільство пов’язує нашу основну роботу з комп’ютером, так хочеться у вільний час урізноманітнити своє дозвілля творчістю для «душевної рівноваги». Водночас інформаційний простір надає людині великі можливості для власного розвитку та різноманіття свого дозвілля. Завдяки самореалізації, духовному зростанню, відродженню та оновленню сил, підвищенні самооцінки, участі в соціальній взаємодії усі ми прагнемо до творчого самовираження.

 
6

Щоразу приємно дізнаватись, що у колективі Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» є багато працівників, які присвячують вільний час творчому хобі.

 

Отож, хочемо розповісти про молоду, енергійну, талановиту, позитивну Олену Єфімчук – бухгалтера Волинської дирекції Укрпошти. Поєднувати несумісне їй вдається завдяки наполегливості та цілеспрямованості характеру, бо на роботі доводиться працювати з цифрами, таблицями і графіками, а вдома – підбирати та зшивати мереживо тканин для плаття нової лялечки чи оздоблювати кошичок для нового букета із паперових квітів.

 
9

Олена розповідає, що створювати лялечки, ангелят розпочала лише два роки тому. Спочатку вважала таке хобі не серйозним, хотіла тільки оригінально прикрасити дім до Новорічних свят, а тепер не уявляє життя без своїх творінь. Кожна з дівчаток-ляльок має неповторне, «своє» личко, волосся та платтячко.

 

«Хобі невід’ємна частина мого життя, – розповідає Олена, – у вихідні, коли домашні справи зроблені, я присвячую час ляльці, яку роблю у той момент. Ніколи не сідаю за роботу в поганому настрої, бо завжди хочеться передати тільки позитивні емоції. Якщо наближаються свята чи в когось із рідних день народження, то мене обов’язково чекають з новим декоративним букетом, який я роблю з цукерок».

 

Створювати казкові композиції декоративних квітів, які прикрашають будь-які святкові події, Олена також навчилась сама. Весь декор для «солодких букетів» придумує самотужки, використовуючи спеціальний папір, намистини, стрічки, шнурки, які з задоволенням обирає у спеціальних мистецьких крамницях. І, звичайно, цукерки! Майстриня-поштовичка вважає, що вони повинні бути не тільки смачними і якісними, але й у яскравій обгортці, щоб вдалось поєднати з кольором і дизайном паперових квітів.

 

Очі розбігаються від усього розмаїття, що придумує майстриня з цукерок! Усі творчі роботи Олени Єфімчук щораз вражають і дивують своєї індивідуальною і неповторністю. Про майстерні здобутки вона обіцяє і надалі розповідати нам.