Урочиста церемонія погашення марки та художнього конверту у Львові – дали старт матчу за звання чемпіонки світу з шахів!

markafide2016_2

Вперше за всю історію незалежності України у перший день весни розпочалася найвизначніша шахова подія – Матч за звання чемпіонки світу з шахів. За золоту шахову корону змагатимуться чинна чемпіонка світу, українка Марія Музичук, та претендентка, китаянка Хоу Іфань.

 

У культурній столиці України, місті Львові, зібралося чимало почесних гостей та головні героїні турніру, які і розпочали урочисту церемонію погашення поштової марки та художнього конверту. Марку виготовлено Львівською дирекцією Укрпошта за проектом «Власна марка», на якій зображено логотип матчу, а художній немаркований конверт, випущений Укрпоштою тиражем 35 тис.шт. на Всеукраїнському рівні.

 

Подія відбулася у Оперному театрі напередодні церемонії відкриття шахового поєдинку. Участь у спецпогашенні взяли Міністр молоді і спорту України Ігор Жданов, голова Львівської ОДА Олег Синютка, міський голова Львова Андрій Садовий, учасниці Матчу Чемпіонату світу з шахів Марія Музичук і Хоу Іфань, та в.о. директора Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Микола Ростов.

 

Мер Львова, Андрій Садовий побажав учасницям успіхів у грі і нехай перемагає справедливість і чесність.

 

Очільник Львівської Укрпошти Микола Ростов також зазначив, що це і для пошти величезна подія, оскільки чинній чемпіонці світу Марії Музичук та її сестрі Анні Укрпошта мала честь випустити поштову марку, а сьогодні ми презентуємо художній конверт про подію проведення матчу в Україні. Саме найважливіші події в історії мають нагоду ставати сюжетами поштових марок та конвертів. «Тому вкотре сьогодні ми стали учасниками історії і за результатами її завершення стежитиме кожен прихильник шахів чи патріот кожної з держав учасників», сказав Микола Васильович.

 

Зазначимо, що Чемпіонат світу з шахів серед жінок триватиме до 18 березня.

 

Чинна чемпіонка світу львів’янка Марія Музичук змагатиметься з претенденткою на світову шахову корону китаянкою Хоу Іфань.

 

Перша партія матчу відбудеться сьогодні, 2 березня о 15:00 у Палаці Потоцьких.